Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik Magyarországon olyan...

Létezik Magyarországon olyan cég amelyik törvényesen alkalmazza a vagyonőröket vagy mindenhol a trükközés megy csak?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus trükközős szakma. Biztos van olyan, ahol vannak olyan komoly előírások hogy ne érje meg csalni (pl pénzszállítás szerintem ilyen), de nagyrészt ez szürke szakma. Pont mint a kőműves vagy a burkoló (alkalmazottként). Van akit bejelentenek, de csak elvétve van olyan akit valós fizetéssel.
2022. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
igen van ilyencég-
2022. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen, létezik!

30-ért megmondom.


- Teljesen bejelentett bér.

- Szabadságokat ki tudod venni. Szabikat 12 órában fizetik.

- Ünnepnapot duplán fizetik (erre a napra bruttó 65.000 ft felett fizetnek)

- Ha az ünnepnap hétköznapra esik és nem kell menned dolgozni, 12 órában fizetik.

- Éjszaka átlag 5-6 órát tudsz aludni.

- Tiszta, rendezett helyek.

Még így sem találnak értelmes munkaerőt.

2022. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sok vagyonőr cégnél dolgoztam, de mindenhol az ment, hogy utalunk 70 ezret, a többi borítékban.

Sőt olyan hely is volt, ahol egyáltalán nem jelentették be az embereket, akkor kezdték csak el, amikor odakerültem, mert előtte kapott a tulaj egy 80 milliós büntit, és már muszáj volt.

2022. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám dolgozik ilyen security cégnél, br 210-re van bejelentve, többi feketén, 24-0-24 így dolgozik, nettó 320 körül kap összesen.
2022. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs, mert amelyik security cég rendesen bejelenti az emberét az nem lesz versenyképes és csődbemegy.
2022. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Van ilyen, lásd hármast.
2022. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek feltétel a legalitás, az nézzen más szakma után. Vagyonőrködni ideig-óráig lehet, amíg nem találsz valami normálisan bejelentett munkát.
2022. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!