Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoftverfejlesztő vagyok, BME...

Szoftverfejlesztő vagyok, BME diplomával, 2 év tapasztalattal (autóipari multinál), C/C++ vonalon. Most váltanék, mit javasoltok, és mennyit kérhetek?

Figyelt kérdés

Jól tudok angolul, és valamennyit németül is, bár azt fel kellene frissíteni. Inkább kisebb vagy nagyobb cégek felé érdemes nézelődni, pénz szempontjából? Akár konkrét cégeket is javasolhattok, amit érdemes lehet megpróbálnom.

Mi az a legmagasabb bérigény, ami még reális lehet és nem hajtanak el (bruttóban, alapbérben).

Most 690.000 Ft az alapbérem, szerintem ez durván kevés.



2022. szept. 8. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Helyedben ericsson és nokiánál próbálkoznék.

Szerintem elkérhetsz 900 bruttó alapbért.

2022. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
2 év tapasztalattal bruttó 1 millió reális, pláne normális multinál.
2022. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kevés de nem megalázó bér.


Én azt mondom hogy a kis vállalkozásokat amik egy családi házban működnek kerüld el lehúznak.


Tanulj más nyelvet is meg, akkor több a lehetőség.


Én hallottam akár nettó 2M Ft ről is. Pengének kell lenni és nem lehetetlne.

2022. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"kisebb vagy nagyobb cégek felé érdemes nézelődni, pénz szempontjából?"


Ugye ezt csak viccnek szántad? Kis céghez akkor menj, ha sokallod a jelenlegi béredet. Egy normális, nagy multihoz min. bruttó 850k-ért mennék de 900+ bemondással próbálkoznék az inflációk miatt. Mivel idén nagyot gyengült a forint ez nekik jó mert olcsóbb lett a magyar munkaerő szóval 900-950 körül mondj be

2022. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!