Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Barcson milyen lehetőség van...

Barcson milyen lehetőség van tanév közbeni diák munkára?

Figyelt kérdés
Az árak emelkedése miatt és a rezsi "csökkentés" miatt anyukámnak spórolna kell, és ezen akarok kicsit változtatni egy hétvégén elvégezhető diák munkával.

2022. szept. 10. 08:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok még
2022. szept. 10. 08:53
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ott valamilyen nagyobb bolt, Tesco, Spar, Penny? Iskolaszövetkezeten keresztül lehet hogy keresnek diákot. Akár pénztárba, akár árutöltésre is. Ezt iskola mellett is tudod csinálni. De ha kemény a sulid, nem biztos hogy sokáig bírod is a kettőt együtt.
2022. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tesco nincs, de penny, Spar, nagyobb Coop az van.

A sulim nekem olyan közepesen nehéz. Ha tanulok, akkor megvan azért a 4es 5ös

2022. szept. 10. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:

Keress diakszovetkezetet. Diakmunkat diakszovetkezeten keresztul lehet vegezni, máshova 17evesen nem fognak felvenni.. melodiak, furgediak valami.


Maximum pizzafutar lehetsz vagy ilyesmi, de ez a helytol fugg es nyilvan feketen.

2022. szept. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, pepco és penny de kerüld a Lidl-t. Undorító, aljasak és gyökerek, amíg ott voltam velem együtt legalább 3 diákot elüldöztek, egy ott maradt, de úgy bántak vele is mint a kutyával.
2022. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Volt pár osztálytársam akik dolgoztak suliidőben, de a Lidlről tényleg nem hallottam sok jót. Keress egy diákszövetkezetet, valszeg tudsz valamit találni, esetleg barcsi ismerősöktől akikkel jóban vagy, beszélhetsz velük
2023. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass ezekre a retardáltakra, keresztapám négy évet lehúzott egy kecskeméti lidlben, élete legjobb munkahelye volt.
2023. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Az egyik kecskemét, másik barcs, retard
2023. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne merd leretardozni a keresztapámat, köcsög! Élőben nem lenne ekkora a pofád!
2023. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9 nem a keresztapádnak szólt be, hanem neked.


Élőben neked sem lenne ekkora arcod, ahogy a legtöbb neten szörfölő embernek se.

2023. júl. 19. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!