Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Svàjcba lenne egy lehetősèg,...

Svàjcba lenne egy lehetősèg, hogy működik a dolog??

Figyelt kérdés

Szóval, egy kedves ismerősöm felajanlotta a lehetőseget hogy tudna munkat szerezni nekem valami hûs üzembe 3000-3600 frank fizetèssel. Nàla lakhatok ingyen, azaz ugye első fizetesig. Nèmet nyelvet nem beszèlem, de azt mondta ott sok a magyar segîtenek.

Ez mind szèp ès jó, mondta hogy tudd alberletbe segiteni 1,5 szobas lakas 800 frank lenne kb. Az lenne a kerdes ez mennyire valós dolog?


2022. aug. 24. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kemény dió az a húsüzem, oda csak akkor menny ha elég keménynek és szívósnak érzed magadat.

Ott elég sok kemény és furcsa emberrel találkozhatsz, ezért jobb vigyázni.

Gondolom én az is olyan mint egy Hollandiai húsüzem, itt egy videó is aki el mondja mi a valóság.

[link]


Ha jól ismered az ismerősöd akkor megbízhatsz benne, de sokkal jobban jársz ha tudsz valamennyi nyelvet ez legyen a német vagy esetleg az angol.

2022. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Angol nyelv valameilyen szinten megy.
2022. aug. 24. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Svájcban mennyire lehetséges a fekete és egyéb illegális meló (bejelentés nélkül), de a helyedben jól körbejárnám, hogy vajon tényleg hivatalos, full legális meló lenne-e....

Nem valami magyar közvetítős lehúzós dolog....

2022. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ismerős ugymond baràt àltai dolog lenne.
2022. aug. 24. 10:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát azért én arra nem alapoznék, hogy " ott sok a magyar segîtenek.".


Bármi apró-cseprő intéznivaló lesz, majd megy veled tolmács, vagy hogyan???


A helyedben - ha ez komoly elhatározás - jegelném egy évig a témát, és addig sürgősen beiratkoznék egy intenzív német nyelvtanfolyamra.

2022. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, ez a dolog szeptember közepètől èl. Nincs rà egy èvem a nyelvet tanulni. Szoval azert is kerdeztem hogy nemet nyelv tudasa nelkul erdemes e probalkozni. Angol valamennyire megy. De sajnos ez egyszeri lehetoseg.
2022. aug. 24. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha bátor vagy, akkor belevághatsz.... A szakmádba vág a meló?
2022. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a szakmaban van. Errol a munkara ami lenne az egy husuzembe csomagolas azt hiszem. Kulonosebb iskola oda nem kell.
2022. aug. 24. 19:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak csomagolás? nem csontozás...?? Kőkemény meló, mínusz fokokban a hűtőüzemben....
2022. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oszinten igazabol ugye, ha azt nezzuk megvan fizetve, nem ugy mint itthon. Szoval ha epp nehezebb a melo az annyira nem gond, csak sajnos ezzel a nyelv dologgal vagyok bajba. Hogy bevallaljam e, esetleg az ottani magyarok segitenek e a munka folyamatban ha epp szukseg van a beszelgetesre ilyesmi. Mert munkan kivul lenne olyan aki perfekt nemet
2022. aug. 24. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!