Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidékiként megérné Pestre...

Vidékiként megérné Pestre feljárni dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha messze élek van esélyem, hogy kapok munkát? Megtérítik az utazási költségeim vagy nekem kell állnom? Sok időm szabadult fel, valószínűleg valami egyszerűbb mondjuk árufeltöltő vagy recepciós munkakört szeretnék betölteni.

2022. szept. 13. 13:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Azért az kicsit szomorú, ha egy olyan munkát nem kapsz meg ahova szinte végzettség se kell :') de biztos neked is összejönnek majd a dolgok #20!
2022. szept. 13. 16:53
 22/24 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne még, hogy elvileg van amikor vissza se jeleznek ha nem kellesz, mennyi idő eltelte után lehet biztos ebben az ember?
2022. szept. 13. 16:55
 23/24 anonim ***** válasza:

18: az akkor annyi neked, ha a munkahelyed vállalja a 86%-os költségtérítést. Tehát kifizeti a havi 55e ft-ot pluszban..


Kérdés, hogy megéri-e neki ennyivel drágábban vidéki dolgozót felvennie, ha esetleg helyben v. közelben is van hasonló kvalitású jelölt.

2022. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#23 Értem, köszönöm
2022. szept. 13. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!