Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy emeltessek magamnak...

Hogy emeltessek magamnak órabért (többi lent, részletesen)?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 1 éve járok hetente kétszer, munka után egy családhoz takarítani. 2×4 órát vagyok mindkét alkalommal, piperetakarítás, nagytakarítás, terasz, ahol kutya van, ezeket mind megcsináltatják velem, plusz még vasalás.

1500 Ft-os órabért adnak, a nagytakarítást is ugyanazon az áron számolják.


Viszont lassan úgy érzem, hogy az időm és a munkám nincs rendesen megfizetve, kihasználva is érzem magam sokszor, ilyen magasba szökő árak mellett meg már lassan nem éri meg ide járnom munka után, mert tudom, hogy találnék egyhamar, aki megadná a 2 ezer Ft-os órabért is esetleg. De itt meg nagy szükség lenne rám, ezt töbször emlegetik.


És amikor a családnál takarítok, én este 19 órára érek haza a gyerekemhez, hajnalban meg kelek 4 órakor...



2022. szept. 13. 19:02
 1/6 grafno ***** válasza:
100%
Szoljal hogy nem eri meg és szeretnel többet, ha jo,jo ha nem nem. Ennyi.1500 eleg keves szerintem mar most is.
2022. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Emelj arat. Mi a bonyolult ?
2022. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg kerek perec, hogy a jelen gazdasági helyzetben kénytelen vagy árat emelni, mostantól 2500/óráért dolgozol. Ha nem adják meg, menj el máshová kétezerért.
2022. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs rád szükségük, akk találjanak mást. Takarító néni itt falun is 2 ezerért megy el maszekba házakat takarítani.
2022. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így, ahogy leírtad nekünk. Felmentek az árak, ami miatt te is már csak 2500/ó vagy hajlandó dolgozni. Hogyha nem megfelelő, nagyon sajnálod, hogy szükségük van rád, de neked is szükséged van fizetésre.
2022. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodnod,ennyi pénzért csinálom meg mostantól nektek jó így vagy nem?Te ugyanúgy megszabhatod a feltételeidet akaratod szerint ahogy ők is eldönthetik az igényeiket.
2022. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!