Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A dolgozók hány százaléka...

A dolgozók hány százaléka tudná egy havi fizetéséből megvenni a legújabb iphonet?

Figyelt kérdés
iPhone 14 alapmodell 449.000 Ft.

2022. szept. 15. 15:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%
#10 kenyszeritettek, hogy mentos legyel? Vagy amiatt panaszkodsz, amit onszantadbol valasztottal.
2022. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Sosem értettem minek az egyszerű prolinak iPhone. Nekem 900 a nettóm és 80 000 Ft-os telefonom van, amit 3 éve vettem.
2022. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
39%

#12

Ha már itt tartunk.

Sosem értettem, hogy egyáltalán iPhone minek kell valakinek, amikor egyébként az Android jobb.

2022. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen szubjektív, hogy melyik a jobb. Általánosságban nem értem, hogy a gyári munkás Marikának miért létszükséglet több százezer Ft-os telefonon Tiktokozni.
2022. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
19%

#14

Nem teljesen szubjektív, mivel a két telefon OS-e máshogy működik, másra alkalmas.

De akkor mondom máshogy. Amiben jónak számít az iOS és ami miatt megérné azt használni, az ellentétes azzal az elképzeléssel amennyit ér.


És akkor megint máshogy. Gyári munkás Marikának meg nyugdíjas Klotildnak pont jól jön egy iPhone, mivel az iOS úgy lett kitalálni, hogy a legnagyobb retardált se tudja tönkretenni és működjön a telefon. Odaadod a 3 éves gyereked, nem tudja tönkretenni szoftveresen.

Viszont nincs a világon olyan ember, aki 400 ezret fizetne azért, hogy a 3 éves gyereke telefonozhasson.


Aki pedig tudja használni a telefont, az jobban jár egy Androiddal hosszú távon.

2022. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag a dolgozók (vállakozók, közmunkások stb. nélkül, tehát csak a főállású alkalmazottak) durván negyede keres nettó 450 fölött.
2022. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
#15 az Androidot hogy teszi tonkre szoftveresen a 3 eves gyereked? Android fejlesztokent ez kifejezetten erdekel.
2022. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%
Kéthavi teljes fizetésem. De ha lenne rá se venném meg, mert mi a phaxnak... Van annak a pénznek értelmesebb helye is.
2022. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
19%

#17

Megnyitom a fájlkezelőt és törlök mindent, amit találok. Nem bonyolult.

Ehhez még fejlesztőnek sem kellenie valakinek, elég ha van agya.


Az android az iPhone-nal szemben kifejezetten a fájlrendszere miatt előnyösebb.

Viszont minél nagyobb hozzáférése van az eszközön található fájlokhoz a felhasnzálónak, annál könnyebben teszi tönkre.


Az iPhone-t, ezért nehezebb, míg az Android-ot könnnyebb.

2022. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
#19 tisztaban vagy vele, hogy a rendszerszintu fajlokhoz nincs hozzaferese a felhasznalonak? Tehat letorolhet amit akar, a telefon nem fog tonkremenni. Max akkor, ha a 3 eves gyereked rootolja elotte.
2022. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!