Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hangoztatják annyian...

Miért hangoztatják annyian itt a gyakorin, hogy ausztriában, németországban nem jobb az élet?

Figyelt kérdés

bizonyos szolgáltatásokat eltekintve, illetve a lakhatást, kocsi biztosítást, mi drágább ott?


Béreljetek már itthon valamit 133ezer nettóból.



2022. szept. 18. 14:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%

Nem talalkoztam itt olyannal, aki ezt hangoztatta volna. Linkelsz 1-2 ilyen kerdest?

Olyat lattam csak, aki azt mondja, hogy betanitott biorobotkent kint sem fogsz jobban elni, mint itthon.

2022. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
23%
Aki itthon minimalbéres, az kint is az lesz... tömegszállason, pakiarabnigrókkal lakva..
2022. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
2. Mert ki az a barom aki tömeg szállásra menne? Normális ember nem úgy megy ki. Kint is kereshetesz magadnak albit meg munkát csak ahhoz vagy beszélni kell a nyelvet. Vagy segítség kell olyantól aki már ott van. És még kell hogy legyen megtakarítás is. De megoldható. Ezt egyébként azok írják csak hogy ott is szar, aki ezt az országot még életében nem hagyta el.
2022. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
Sok fotel harcos ha tudná hogy ott még a minimálbér is mennyi pl Németországban. De ott elég jól megfizetik a fizikai munkákat egyébként becsületesen. Ha hiszed ha nem. Csak nem magyar lehuzos emberek közreműködésével kéne kimenni, a legszarabb helyekre .
2022. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
11%
#3, #4 miert nem azzal az accounttal valaszolsz, amivel a kerdest kiirtad?
2022. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%
Én is csak annyit szoktam írni, amit az első írt, hogy minimálbéresként kint sem jobb.
2022. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%
5. Azt a kva. Ti tényleg nem vagytok normálisak. Visitok. Xd
2022. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Azok a középkorúak és idősek hangoztatják ezt, akiknek semmilyen nyelvtudásuk nincsen és egy burokban élik az életüket köztévét hallgatva.
2022. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
17%

Legalja munkára szerintem sem érdemes ki menni még így se, hogy többet kapsz. (Ha csak nem vagy nagyon rossz anyagi helyzetbe és csak ez az egyetlen esélyed rendeződni)


Nyelvtudással plusz normális szakmával illetve munkatapasztalattal sokkal jobb.

2022. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
20%
Nekem jobb Magyarországon home office-ban, mint amikor kimentem ganézni Ausztriába. Többet is keresek.
2022. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!