Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Őszintén! Ti home officeban...

Őszintén! Ti home officeban is ugyanannyit dolgoztok, mintha bejárnátok?

Figyelt kérdés
Én bevallom, produktívabb vagyok a munkahelyemen. Otthon sokszor elkalandozok, előveszem a mobilom, stb.

2022. szept. 20. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
többet
2022. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy másképp. Itthon túlórázok, amennyiben a munka megkívánja, de lazább időszakban hasznosan foglalom el magam itthoni teendőkkel.
2022. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem, otthon jóval kevesebbet.
2022. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Mondjuk a munka ugyanúgy kész van, csak bent hamarabb és úgy belekezdek másba is
2022. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Itthonról hatékonyabb vagyok, mert szakít félbe két percenként egy kolléga, nem kell kimenni velük csevegni (pl. cigiszünetre, mikor nem is bagózok), csak a fejemre teszem a zenét és dolgozok.

Amíg egy build vagy deploy fut, addig úgyis olvasgatok a neten, vagy ide írogatok, ez irodában is ugyanígy volt.

2022. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén, tökmindegy, hogy bent vagyok vagy otthon, ha nincs kedvem dolgozni, nem nagyon dolgozom. Bent is volt olyan, hogy egész nap kb. zabot hegyeztem, csak azt csináltam meg, ami tényleg fontos volt. Itthon is van ilyen, csak ezeken a napokon mondjuk legalább a házimunka halad :D
2022. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ugyanannyira.

Irodában gyakori a kávézgatás, meg megzavarhat valaki munka közben. Otthon meg lehet berakod a mosógépbe a cuccokat közbe és társai.


Ami pozitívum hogy home officeban senki sem zavar meg és kevesebb idő alatt több dolgot tudsz elintézni.

2022. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Home officeba kb felét dolgozom. Irok 1-2 emailt aztán beteszem a mosást, előkészítem az ebédet, azt meetingelek egyet, kiteregetek, körmöt festek, megint 1-2 mail es ennyi.

Èn csak megèrdemelt work-life balancenak hivom :D

2022. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem, tenylegesen kb 4-5 orat dolgozok, ha nincs semmi, akkor tanulok valamit
2022. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"körmöt festek, megint 1-2 mail es ennyi." az és ennyinél felröhögtem. :D
2022. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!