Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes manapság munkát...

Hol érdemes manapság munkát keresni online a magánszektorban?

Figyelt kérdés

A legutóbbi munkahelyeimet professionön találtam, viszont mintha már nem lenne olyan aktív. LinkedIn-en meg rengeteg a kéretlen ajánlat (akkor is, ha kiírom, hogy NEM keresek semmit), sokszor marhára nincs köze a pozíciónak a tapasztalatomhoz, mégis napokon belül jön az üzenet, hogy "na, mi van, miért nem válaszolok?"


Lehet, hogy lustaság, de nekem jobban bejött, ha csak feltöltöttem az önéletrajzomat, és vártam, hogy keressenek (sok pozíciót meg sem hirdetnek, vagy nem derül ki, miről van szó, és a recruiter jobban látja a CV-m alapján, jó lennék-e). Főleg, mivel a professionön meghirdetett pozíciók sokszor siralmasak,.


Egyébként IT területen van némi tapasztalatom.



2022. szept. 20. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Linkedi és proffession, nagyon más ilyen nincs
2022. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
LinkedIn, vagy ha IT, akkor NoFluffJobs
2022. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
külföldön
2022. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: nem terveztem költözni, bár egyszer megnézném Albániát...
2022. szept. 21. 06:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért mennél egy tőlünk is csóróbb országba?
2022. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A tengerpart miatt.


De persze nem költöznék oda.

2022. szept. 21. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj inkább Máltára. Ott más sincs, csak tengerpart, nem csóró ország és viszonylag könnyű ott munkát szerezni.
2022. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!