Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában tudnátok gyárakat...

Ausztriában tudnátok gyárakat mondani, ahova szívesen vesznek fel magyarokat dolgozni? Burgenland környéke érdekelne.

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Német mennyire megy?

Ha semennyire, vagy csak minimálisan, akkor el se induljál.

Jó tanács.

2022. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól beszélek németül. Rengeteg helyre beadtam az önéletrajzomat, szinte "lebutitottam" magam és igy sem hivnak sehova. Ezert gondoltam , hogy hátha valaki tud olyan helyet ahova magyarokat is felvesznek.
2022. szept. 20. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Gyárakat nem tudok írni, mert én az építőiparban dolgozom, de ha tudsz várni akkor utána kérdezek.

Lehet, hogy még pár napon belül vissza írok, de az is lehet, hogy több időt vesz igénybe.

2022. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Várok türelmesen 😊
2022. szept. 20. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Vendéglátás nem érdekel? Ams.at-n nézegedtél?


Gyárak nagyon telítettek, mert oda nem nagyon kell nyelv.


Én a helyedbe boltba mennék (spar, billa stb.) Jobb a fizu szerintem, illetve vendéglátásban is akad munka

2022. szept. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sopron utan a hatar mellett van egy Melecs. Fogalmam sincs mit dolgoznak ott, vagy mi a ceg profilja, en Becsben lakom, de szoktam latni, es ez egy gyar.
2022. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!