Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem merek elmenni a személy...

Nem merek elmenni a személy vagyonőr tanfolyamra akkor az sem nekem való szakma?

Figyelt kérdés
Arról félek ki nevetnek hogy hahahaha mit akar ez itt, meg mit akar ez megvédeni meg ilyesmi. Pedig ingyen lenne a tanfolyam de nem tudom eldönteni menjek vagy sem. Sajnos sok szakmát próbáltam már de egyikkel sem vittem semmire, nincs munkám anyagi gondok vannak szóval nagy a baj. Nem vagyok izmos fizikumú inkább dagi, és nem vagyok határozott sem, akkor erre se menjek? Nem tudok dönteni. Nem fognak körbe röhögni? És ha mindenki ilyen ki gyúrt lesz? Én nekem már annyira elegem van ebből az életből. De már jobbat nem tudok ezt csak el bírnám végezni. De nagyon nem tudok dönteni. Bejárás is nagyon fáradságos oda ahol tartják. Mondjuk legalább edzenék mire oda érek.

2022. szept. 20. 20:45
 1/6 anonim válasza:
90%
Gondolkodtál már rajta, hogy kezeltesd a mentális betegséged, ami gátol a döntéseidben, mindennapjaidban, munkában, életben? :) Praktikus! Amúgy menj nyugodtan, olyanok lesznek ott, mint te! ;)
2022. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy pszichológust. Ez itt a karrier és fizetés kategoria, de te már a szöveg közepén kifejted, hogy eleged van az életből.


Ha megvan a pszichológus akkor pedig kezdj el olvasni a neten szakmák után. Nezz róluk videókat és ami a legjobban megtetszett azt tanuld ki és helyezkedj el benne. Én pl így csináltam.


Ha ez sem megy akkor tanulj meg angolul aztán vállalj el egy SSC melót és kész.

2022. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkise lesz ott kigyurt, mert a gyurashoz pénz kell ez pedig egy rosszul fizető szakma. Egyik haverom 180 cm és 55 kg mégis ezt nyomja, senkise fog kirohogni.
2022. szept. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

“És ha mindenki ilyen ki gyúrt lesz?”


Nem ez a jellemző a vagyonőrök körében

2022. szept. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy egyetemi koliban olyan papóka a biztonsági őr, hogy szerintem ha hirtelen üvöltenék mellette egyet, infarktust kapna és összeesne. De nagyon kedveljük, mert pozitív, optimista ember, és kedvel bennünket.

Ha ő el tudta végezni a tanfolyamot, te is. Nem kell mindig fosni, hogy a többiek mit szólnak hozzád. Ne görcsölj állandóan, ez a fő gond veled...

2022. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 65 kilosan valtonoztam suli mellett két évig, ha tudnád, milyen az állomány...

Persze, kaptam 1-2 zrikat a testsulyom miatt, de manapság már messze nem ez a része számít a dolognak.. Főleg a Valtonnál nem. Az állomány nyolcvan százaléka olyan, h inkább nem írok rájuk semmit... Örülnek, ha van két kezed és két lábad.

2023. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!