Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás emberek miért "aljaso...

Diplomás emberek miért "aljasodnak" le Wolt és Foodpanda melós szintre?

Figyelt kérdés

Amíg ez a két cég nem létezett, addig a pizzafutár meló a buta, képzetlen, lusta, senkiházi szakadt csövesfélék munkája volt.


Egyre több diplomás embert látok hogy erre a koszlott, szakadt szintre megy le és elmegy ehhez a két céghez.


Többet meg is kérdeztem mennyit keresnek ezzel és nettó 300-400 nél többet egyik sem mondott normál munkaidőt tekintve.


Na most diplomásként ennyi pénzt normális szakmabeli munkahelyen is megadnak.


Akkor mit tud adni ez a meló amiért megéri inkább esőben, hóban bicajozgatni? Ti értitek?



2022. szept. 26. 08:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Sok diplomás kap nettó 220-at ,egyszerűen büfészakok ennyit érnek vagy ennyit se.
2022. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
17%
Te kis biológus urasag v asszonyság nen kéne lenezni a ketkezi munkát. Tudnál annyit terdelni mint ők? Elég szomorú hogy mint biológus nem tudod megfizetni de lenezni azt tudod a burkolokat. A fodrasznal gondolom nem reklamalsz. Szanalom.
2022. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező :Nem te mondod meg hogy kinek a munkája mennyit ér, a piac diktál! Az hogy vki egyetemre megy hogy elmondhassa hogy van egy szakadt diplomaja az egy vicc. Utána sír hogy beleroppant annyit tanult es nem fizetnek egy szaros irodai munkájáért 200 ezernél többet. De neki diplomaja van.
2022. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
15%
Dolgozni nem akarnak a diplomás urasagok, minél később kerüljenek be az álláspiacra. Aztan a diplomajaval vegetal. Röhej.
2022. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
12, miből szürted le, te nagyon okos, hogy lenézem őket?? ép ellenkezőleg, de mindegy
2022. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%
A munkahelyemen van egy csomó diplomás irodista, aztán ugyanazt csinálják, mint a mellettük ülő "csak" érettségivel rendelkező, sima adminisztrációs munka, ezért megérte tanulni plusz 3-4 évet.
2022. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#16 Ne is mond én amúgy a kitüntetéses mérnökinfó diplomámmal is ezt érzem, amikor kiderül, hogy a másik csoportvez az a srác, aki velem kezdett annyit csúszott, hogy végül félbehagyta a tanulmányait és még mindig a harmadik éves tárgyaknál tart(ana).


Valami nagyon nincs rendben (az egyetemi képzéssel?, a munkaerőpiaccal?), ha többet keresnek 2 évnek megfelelő tanulással és 4 év tapasztalattal, mint 5,5 év diplomával és 3 év tapasztalattal. Miközben a képességei sem feltétlen jobbak, ha neki rosszabbul ment az egyetem.

2022. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
24%
Jelentettem a kérdést. Az a helyzet, hogy itt sok emberen a diploma sem segít. Egyszerűen aannyira primitív balf*szok vagytok amikor egy diplomát nem igénylő munkáról kell nyilatkoznotok, hogy az valami elképesztő.
2022. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, én informatikus vagyok, egy ideig csináltam munka mellett, délután / este, egyszerűen szeretek biciklizni és bejött egy jókora extra kiadás, és ezért jól jött némi extra lóvé is.
2022. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten egeszseges munka, nincs vele semmi gond, teljesen jo fizeteskiegeszites.

Nekem van fejleszto ismerosom, aki hetvegente kidobokent dolgozik, mert szereti es jon belole plusz penz.

2022. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!