Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy műszakban mennyi a normáli...

Egy műszakban mennyi a normális kereset ma?

Figyelt kérdés
Jelenleg munkahelyváltáson vagyok. Egy műszakos munkákban hallgatnak meg, maszekok, gyárak stb.. igazából nem ez a lényeg. Kiszámoltam, hogy 2000ft-os órabérrel csak a besorolásit számítva nettó kb 210ezer forintot kap az ember 6-tól 14óráig. Egy ajánlatot kaptam 1 maszeknál 250ezer forintról és q munka nagyon nyugis.. ismerős szerint, aki már ott melózik.. többet nem tudok, és nem is szeretnék megosztani. Csak a kérdés. 250 ezer ft nettó egy műszakban 6-14 óráig jó pénz? Volt ahol 208 órára akartqk csak 200ezret adni (nettó).. jelenleg 240 órát dolgozom nappal éjszaka és ettől szabadulnék.. vagyis az éjszakától, annak ellenére hogy nagyságrendekkel többet keresek most. Nekem az egészségem többet ér. Nem bírom az éjszakát.

2022. szept. 26. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
jónak nem jó, mert kb éhen döglésre elég, előrelépésre nem. De sajnos betanított munkára ennyit adnak, még Pesten is. Ha többet akarsz kapni 8 órás nappalira, oda kell szaktudás és aktív nyelvtudás.
2022. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
1 műszakra ez jó.
2022. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annak ellenere hogy nem ugyanazt mondjatok mindkettotoknek ment a zold. Aki pedig lepontozott, az nem tudom milyen alomvilagban el. Valaszolni mar nem mert, mert hulyeseget irna. Persze nekem is van egy velemenyem, caak megerositest vartam.
2022. szept. 27. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


1-essel teljes mértékben egyet értek.


Nem írtad pontosan hogy mi lesz a munka, de ha betanitott dolog arra nem rossz ez a fizetés magyar viszonylatban.

2022. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!