Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 műszakban dolgozok,hogy...

3 műszakban dolgozok,hogy lehet 3 müszak melett fogyókúrázni/normalissan enni ? Egyszerüen fogalmam sincs mivel itt nem működik az este 6 utan ne egyel..

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiszámolod mennyi kcal-rá van szükséged és nem képet túl. Igazából mindegy mit eszel, az is hogy mikor csak maradj a keretben.

Délutános műszakban délelőtt edzel, délelőttös és éjjeliben pedig délután.

2020. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Húzós menet, de szerintem próbálj inkább az egészségesebb táplálkozásra összpontosítani és a mennyiségre. Hogy mikor eszel ilyen életvitel mellett az teljesen mindegy, az már sokkal jobban számít mit eszel és mennyit. Sok zöldség sovány húsok, hal, lassú felszívódásu szénhidrát, gyümölcs módjával inkább dél előtt (nálad ébredés után), megfelelő víz mennyiség. Na meg persze fontos, hogy mennyit mozogsz, mit sportolsz stb. Nehéz a sportot megoldani műszakolás mellett, de nem lehetetlen. Kitartás! Sikerülni fog!
2020. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Neurotech válasza:
90%
Ha kevesebb kaloriat viszel be mint amennyit elégetsz, még 10 műszakban is fogyni fogsz.
2020. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak az idő miatt húzós a 3 műszak, hanem a felborult cirkadián ritmus, boríthatja az endokrin rendszert és ezáltal még nehezebbé teszi a fogyást.
2020. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy mikor eszel, az este 6 után ne már rég elavult. Egyél kevesebb kenyeret, tésztát, krumplit stb. Sok zöldség, saláta, hús, ne nassolj, és ne igyál üdítőket, gyümölcsleveket.
2020. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez az este 6 után nagy hülyeség, van aki pont vacsorázni szeret.

Sajnos a 3 műszak miatt nehéz lesz, de próbálj meg kevés zsíros kaját enni.

2020. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Én is műszakozok,tök egyszerű a dolog. Leírom neked, hogy néz ki nekem a 3 műszak.

Délőtt: reggeli - zabkása

délben a 2 pufi, ha hazaértem rendes ebéd. Itt kimarad a vacsi, mert az ebéd olyan fél 4 körül van. Este edzés, fürdés aztán szunya.


Délután: reggeli - zabkása, délben rendes ebéd, bent a céghez vacsira meg saláta, joghurt, pár pufi, párolt zöldség hús. Ilyesmit szoktam vinni. Itt délelőtt nyomok egy gyors tornát vagy futást.


Éjszaka: kelek kb 13-14 óra fele akkor rendes ebéd, aztán torna estefelé, indulás előtt vacsi ami vagy zabkása, vagy egy zsömi sok zöldséggel. Az éjjeli kajám meg bent kb olyasmi szokott lenni mint délutánosba a vacsim. Amikor hazaérek reggel már nem eszek semmit. Gyors fürdés, fogmosás aztán szunya

2020. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eszek, amikor megéhezek, mivel a kalóriakeret nem este 18:00-ig van megadva, hanem 24 órás periódusra. Nem értem a kérdést. Hülye a témához az, aki szerint 18 után nem lehet enni... aki szerint ez így van, az akkor árulja már el, hogy hogyan fogytam a bármikor eszek technikával 4 hónapon belül 25 kilót?
2020. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Marhaság ez a 18 óra után ne egyél. Én neki állok 23kor is enni ha úgy tartja kedvem. Alapjából véve lefekvés előtt 1-2 nem ajánlott, mert a minőségi alvást rontja. Én a minimális ch-t viszem be a nap folyamán. Reggelente 1-2 szelet kenyér tojással vagy fehérje porból készült zabkása egy kis gyümölccsel. Ebédre párolt zöldség vagy 500-600g csirkemellel estére pedig natur joghurt vagy sovány túró. Arra figyelek, hogy a 150-160g ch meglegyen mert az kell a test normális működéséhez és mindent kókuszzsírral sütök. Az a lényeg, hogy este könnyen emészthető dolgot ami fehérje dús ételt fogyassz.

2020. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

1 dolog kell a fogyáshoz ... kevesebb kalóriát vigyél be mint amit elégetsz.


Ezt persze lehet cicozmázni, megfelelő fehérje bevitellel, cukor elhagyással stb... ahogy akarod.


Sokan pont hogy az alacsony kalória bevitelt nem akarják csinálni, mert a kalória számlálás a legmegrémítőbb első ránézésre.


Így elkezdik a különféle praktikákkal, hogy "Nem eszek, cukrot, lisztet" "Este 8 után semmit nem eszek", "Éhgyomorra kardiózom reggel" stb...


Ez mind szép és jó, de csak akkor ha kalória deficitben vannak, amit egyszerűbb úgy elérni ha a fentiekhez tartják magukat, hiszen kevesebb időn át ehetnek és megvonják maguktól finom magas kcal tartalmú ételeket.


Csak sokan mivel nem figyelnek a kalória bevitelükre hiába vonják meg magukat mindentől, ugyan úgy túl sokat esznek, csak egészségesebben. Ami miatt szenvednek, mert nem érzik finomnak az ételeket és nem is változnak mert nincsenek kcal deficitben.


Tehát ... teljesen mindegy milyen munkát végzet, mennyi időd van enni mit. Amíg kevesebbet eszel mint amire szükséged van fogyni fogsz.


A különféle fogyási prakitákkal ne foglalkozz elsőre, az csak az "icing on the cake".


Ráérsz velük akkor foglalkozni amikor van rá időd és energiád.

2020. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!