Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amennyiben szeretném magamat...

Amennyiben szeretném magamat jelenteni regisztrált munkanélkülinek muszáj bemenni a munkaügyibe ahol ez nekem kínos vagy lehet online is intézni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet online. De miért lenne ez kínos?
2022. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi ebben a kínos???
2022. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

CSak ezt kellett volna beírni a böngésző címsorába...



munkanélküli regisztráció online


[link]

2022. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert így vagyok egy éve néhány hónapos megszakításokkal. Volt tartalékom és más projekten dolgoztam ami végül nem hozott hosszú távú eredményt.


Azonban nem szeretnék erről beszélni mások előtt hiszen akkor ismeretlenek is megtudnák, hogy kudarcot vallottam abban amit szerettem volna.

2022. okt. 1. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
öööö..... és mit számít, hogy ismeretlenek mit tudnak meg rólad...? akikkel jó eséllyel soha többet nem találkozol...????
2022. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem egy nagy város ez, de úgy gondolom ártani nem ha regisztrálok.


Közben azért keresek valami új irányt magamnak.

2022. okt. 1. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

"Azonban nem szeretnék erről beszélni mások előtt "


Senki nem fogja megkérdezni...

Tőlem eddig soha nem kérdezték meg, és a férjemtől sem. Ő minden téli időszakban munkanélküli. Építőipar...


Őket az érdekli, hogy az igazolások alapján jogosult vagy ellátásra vagy sem.

2022. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!