Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 4 órás tesco állás önéletr...

Egy 4 órás tesco állás önéletrajzát mennyire kell túlzásba vinni? Gondolom nagy célkitűzést nem várnak el, hiszen addig szeretném, ameddig nem találok valami normálisat. A diplomát viszont nem szeretném letagadni, hogy van.

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig tagadd le, akkoris, ha nem akarod.
2022. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a lyukat mással kitölteni, akkor kár letagadni. Egyszer megjártam a tesco-val, hogy lyukkal adtam be, persze azt kezdte firtatni, egy másik helyen meg első nap buktam le, repültem is. Azóta inkább beleírom, vagy behívnak így vagy nem, de legalább a kínos szitukból kevesebb van. Bár így is volt, mikor a hr-es más végzettséget akart rámtukmálni, mint ami van.
2022. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na és milyen ott az interjú?


Amúgy van egy kis lyuk, de azt a coviddal lehet magyarázni.

2022. okt. 8. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Árellenőr vagy valami ilyesmire hívtak be, kezében az önéletrajzom, leginkább a lyukon rugozott, mondtam teljesen más irányú tanulmányokat folytattam akkor, ezért nem írtam be, ezek után fagyosabb lett, és gyorsan véget ért az interjú. Utána tudtam meg, hogy annak nem volt felsőfokú végzettsége, aki interjúztatott, és nagyon nem kellett volna elmondani, hogy nekem van.
2022. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem még publikációm is van :D

Bár lehet ha csak ott lett volna az időszak, akkor nem akad fenn rajta.

2022. okt. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!