Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan cég/vállalkozás,...

Van olyan cég/vállalkozás, ahová nem kérnek önéletrajzot álláshírdetésnél?

Figyelt kérdés
Az alacsonyabb presztizsű munkákra gondolok, betanított, takarítói stb.

2022. ápr. 26. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
persze, sok gyárban nem szoktak kérni.
2022. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

"persze, sok gyárban nem szoktak kérni."



Egész életemben szakképzettséget nem igénylő munkákat végeztem. Mindenhol kértek önéletrajzot.


Max a legtrébb lebuj helyeken tekintenek el ettől, ahol full feketén dolgoztat valami fogatlan cigány.

2022. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan alkalmazottam, akitől nem kértem önéletrajzot. Igaz, hogy ismerem 25+ éve, így nem volt rá szükség, ismerem őt, meg a munkáját is. De gondolom te nem ilyesmire gondoltál. Az önéletrajz az az alap belépő szint, nyilván mindenhol kb a 0. lépés.
2022. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira alap szintűre gondolsz, akkor természetesen nem arra lesznek kíváncsiak, hogy hanyadik diplomádat végezted el vagy, hogy melyik nagy cégben fordultál már meg, hanem csak alapvető információkra veled kapcsolatban.
2022. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még ha operátornak állsz akkor is kérnek önéletrajzot, na nem a tanulmányaid miatt, de érdekli őket hogy ezelőtt hol dolgoztál. Ha elektronikai gyárba mész, és előtte is ilyen vonalon dolgoztál, akkor mégiscsak előnyt élvezel.
2022. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, mibe telik összerakni egy önéletrajzot báttya?
2022. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor volt ilyen amikor állásközvetítőnél voltam és 3-4 havonta másik céghez küldtek ki ugyanazt a munkát végezni.
2022. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van, több ilyenhez is volt szerencsém (inkább szerencsétlenségem..), pedig az egyik szakképzettséget igénylő munka volt.

Betanított munkáknál látom is mostanában, hogy fel van tüntetve: "Erre az állásra önéletrajz küldése nélkül is jelenthezhet".

2022. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki a XXI. században egy önéletrajzot nem tud összekaparni, az ne akarjon már a munkatársam/alkalmazottam lenni.
2022. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!