Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok melóhelyet akkor,...

Váltanátok melóhelyet akkor, ha a jelenlegi helyen közel semmit nem kell csinálni, a másik többet fizetni, de dolgozni kell?

Figyelt kérdés

Jelen munkahelyem távmunka, nettó 430 + bözsi kártya meg egyéb juttatások. Amire előző munkahelyimen mondjuk 1 napom volt, arra itt van 2 hét. Emellett simán tudok fusizni is, ami havi szinten még újabb 150-200. Ajánlottak közben egy directorit nettó 850-ért, de az jó eséllyel nagyon melós lenne, figyelni a saját feladatomon kívül másokét is stb., és az eddigi külsős ügyfeleimet el kellene engedni idő hiányában. Kockázatos.

Ti hogy döntenétek?



2022. okt. 11. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Meghagynm a jelenlegi állapotot kevesebb pénzért.
Elfogadnám az ajánlatot a több pénzért, de sokkal több munkáért.
13 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Élethelyzet függő. Gyerekkel 50 évesen lehet nem. 20-on évesen, ha se kutyám se macskám és lehet nyomatni akkor feltétlen.
2022. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
35 vagyok, nem élünk rosszul, de nagy lábon sem. Amúgy ez szerintem nem életkor függő, ki lehet menni külföldre is melózni családdal, 50 felett is simán. Sőt, lehet jobban is jár az ember.
2022. okt. 11. 12:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bözsi kártya.xDDDDD
2022. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
35 vagy,fiatal. Szerintem korai még belekényelmesedni.
2022. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Én váltanék
2022. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50 évesen már nem nagyon lehet kimenni külföldre, nem fogadnak be. Ott már sok az egészségügyi kockázat, és az mindenhol sokba kerül. A gyerekeseket sem szívesen látják. Persze ez is függhet sok mindentől, ha szívsebész vagy, akkor gondolom minden mindegy, csak menj oda dolgozni.
2022. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
milyen munkahely az ami kifizet 430e-nettót a semmittevésre?
2022. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 "közel semmit"
2022. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

NEM VÁLTANÉK!


Tök jól elvagy itt, mé csesznéd el ?!


Semmi garancia nincs arra, hogy az új hely jó lesz és a pénz meg hiába több elvileg, ha agyon stresszelnéd magad, ami nem éri meg!


A nyugalom megfizethetetlen és az egészség a legfontosabb!!

2022. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"az eddigi külsős ügyfeleimet el kellene engedni idő hiányában."


Ne engedd el!!!


Ez később még jól jöhet, ha a céggel akármi történik váratlanul!


Én nem is értem, hogy miért akarsz kockáztatni és a biztosat egy bizonytalanért elhagyni.


Hiába a directori, ha a felelősség meg szopófaktori!

2022. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!