Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az igaz hogy rendes normális...

Az igaz hogy rendes normális munkával nemlehet meggazdagodni?Csak simlis munkával?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2022. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
piti munka nem jó
2022. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
A tisztesség a kulcsszó! Tisztességes munkából kevés az esélye arra az embernek, hogy meggazdagodjon. Ezrelékekben kifejezhető azoknak az embereknek az aránya, akik tisztességes munka eredményeként gazdagodtak meg.
2022. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen.

Az más kérdés, hogy a nagyobb összeg nagyobb összegű adózást is jelent.


S ezt a részét lehet tisztességgel intézni/befizetni vagy más megoldásokkal kevesebbet befizetni,

ennek is vannak jogilag helytálló megoldásai (pl pályázatok) és inkorrekt opciói.


Sokan rosszúl gondolják a dolgokat tudattalanság, tapasztalatlanság miatt.


Azt se feledjük, hogy akik sokat keresnek ott ugye az adózás is több milliók lehetnek. Mindegy, hogy milyen módon teszi oda az államnak a kesst.

Az államnak megy, ami minket is érint, ők a nagyobb finanszírozói pl iskoláknak, települések, utak fejlesztésének stb.


Persze az más kérdés, hogy orbán-kormány hozzányúlt és kiürítette az állam kasszáját a kampányok miatt, meg elosztogatta haverjainak stb.

2022. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az se mindegy mit értesz "tisztességes munka" alatt.


Tisztességesen bejárhatsz alkalmazottként fix bérért vagy pl tisztességesen vállalkozhatsz is.


A pénzmennyiség más, ahogy a felelősség és társai is más szinten vannak.

2022. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cater válasza:
A politikusok is akasztani való gazamberek egytől-egyig mindenhol a világon ők sem tudnak megélni tisztességes munkájukból, akkor szerinted az "átlag ember" hogyan tudna?!
2022. okt. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azért is kérdés, hogy mit jelent pontosan a "rendes munka", és mit jelent a "meggazdagodni"?


Szerintem (és remélem a legtöbb ember szerint) az én munkám "rendes", sosem simliztem, és ahhoz képest, hogy mennyi vagyonom volt 15 éve (az egyetemről kiesve), és megnézve hogy most mennyi van, rá lehet fogni, hogy meggazdagodtam (a munkámból).


Sokan megélnek, sőt, sokan meg is gazdagodnak simlis munkából, ez igaz, de sokan meg is szívják vele. Sokan megszívják "rendes" munkával, de szerintem sokan jól meg is élnek belőle, sőt, meg is gazdagodnak.

Ha jó munkád van, és értesz is hozzá, szerintem nem kell előre pánikolni.

2022. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!