Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felkeresnétek a helyemben a...

Felkeresnétek a helyemben a céget, hogy most akkor mi a helyzet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv,

a múlt hét alkalmával csörög a telefonom, megkeresett az egyik nagy cég, ahova leadtam az életrajzom úgy 2 hete. Az osztály vezetője hívott fel, hogy látta az életrajzom és jó lennék erre a pozira, küld egy kérdőívet mailben, amit még aznap küldjek vissza, aztán jövő héten behívnának megbeszélésre.


Rendben, egyből neki fogtam a kitöltésnek, idejében vissza a is csatoltam. Ez volt múlt hét csütörtök napján. Na most tudom, hogy nagy cégeknél sosem sietős az ilyesmi, de azóta se kép, se hang. Pénteken még nem foglalkoztam vele, tekitve, hogy csütörtökön nap végén küldtem. De azért ha holnap se kapok még semmit, nem tudom, érdemes lehet-e írni mailt az illetőnek, hogy hogy sikerültem..? Vagy mire számítsak?

Mert igazából azt nem mondta a beszélgetés során, hogy majd visszaírna rá, hanem hogy jövő héten behívnának.. Lehet hogy akkor erre választ se kellett volna kapnom, hanem majd csörgök, ha csörgök?

Bocsi ha hülye kérdés, dolgoztam már pedig nem egyszer nemzetközi vállalatnál, csak annyira rossz a várakozás, mert ha már off lenne, legalább keresnék valami mást. Bár nagyon fura lenne számomra, ha azt meg nem írnák meg, hogy sorry de nem. Tekintve, hogy a férfi közvetlen volt nagyon a telefonban, meg hogy hívjam, ha bármiben kéne segítség stb.


Ti mit tennétek, mennyire veszett ügy ez így? Úgy éreztem, hogy teljesen korrekt módon töltöttem ki. Nem volt azért oylan horderejű, mint egy interjú.



2022. okt. 18. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én visszahívnám, pláne mert közvetlen volt és mondta is, hogy nyugodtan hívd vissza, és mert már 3 munkanap eltelt. Csak hívd fel, hogy megkapták-e az emailt és hogy aktuális-e még a hely.
2022. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is hívd fel vesztenivalód nincs.
2022. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hátha valakit majd érdekel leírom: végül e-mailen felkerestem az illetőt. Rövidesen vissza is hívtak egy interjúra, elvileg még vártak a többi jelentkező kitöltésére. Szóval szerintem pozitív dolog volt felkeresni.

Köszi a válaszokat amúgy.

2022. okt. 26. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Na, ez tök jó hír! :-) Fel is vettek, vagy még nem tudni?
2022. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!