Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fogok keresni?

Mennyit fogok keresni?

Figyelt kérdés
Segédápolónak álltam egy szociális otthonba, végzettség nélkül, viszont van érettségim.

2022. okt. 22. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
25 év alatti vagyok.
2022. okt. 22. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ezt miért nem ott kérdezed meg, főleg ha már fel is vettek. Azért egy szerződésnek kéne lennie.
2022. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
1 műszakban nettó 212 ezer, több műszakban több :D
2022. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerződést aláírás előtt át szokták olvasni.
2022. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerződést 5.-én kapok, akkor kezdhetek. Csak visszaszóltak, hogy az önéletrajzom alapján, felvettek. Többet nem mondtak.
2022. okt. 23. 09:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet nem mondtak, akkor megkérdezed őket! Oké, hogy felvettek, de ha nem olyan számot mondanak, akkor nem biztos, hogy érdemes oda menned.


Mindenképp hívd vissza őket és kérdezd meg, hogy mennyit fizetnek. Az se mindegy, hogy mikor érkezik a fizetés, meg egyéb részletek.


Lehet, hogy az ajánlatuk annyit se ér, hogy 5-én odamenj miatta, mert inkább máshova mész teljesen mást csinálni.


Persze, ha mindegy mennyit fizetnek, mert úgyis oda mész dolgozni, akkor ne kérdezd meg, majd úgyis kiderül és úgyse fogja befolyásolni a döntésedet.

2022. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!