Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Futár munkában azt a nagy...

Futár munkában azt a nagy "SZABADSÁG" dolgot hogy értitek?

Figyelt kérdés

És miért akkora plusz vonzerő hogy ezért képesek egyesek (tudom hogy legtöbb futár másodállasú) otthagyni normális szakmájukat, munkahelyüket, hogy "nekik ezután senki ne pofázzon" és akár főállásban bicajozni esőben, hóban, 40 fokban.


Kiadványtervezéshez kerestünk kollégát, kiderült egy régebbi munkatársamról korábbi munkahelyemről, hogy futárkodik, gondoltam biztosan érdekli hiszen szakmabeli.



Erre ő is hogy így meg úgy a szabadság, meg itt senki nem pofázik neki és ha akar hobbiból majd fotosoppolgat.


Fizetése is több lenne, kellemes irodában, értelmes szellemi munka hiszen ez a szakmája

de nem, jobb neki az eső meg az utca.


Ezt nem tudom felfogni.



2022. okt. 25. 13:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Miert nem kerdezed meg tole?
2022. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

# 1


azt mondta amit leírtam

2022. okt. 25. 13:06
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mi a kerdesed?
2022. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

# 3


a kérdés ki van írva, hisz te is rákattintottál mikor elolvastad, de bemásolom ide:


"Futár munkában azt a nagy "SZABADSÁG" dolgot hogy értitek?"

2022. okt. 25. 13:19
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

De hat ezt megvalaszolta az ismerosod.

Mi honnan tudjuk hogy erti, aki ezt mondja neked?

2022. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

# 5


a gyakorin akkor érdemes hozzászólnod egy kérdéshez ha úgy gondolod hogy van érdemleges válaszod a témával kapcsolatban.


pl. ha valaki felteszi a kérdést az autók motorok rovatban hogy miért nem indul az 50-es robogója akkor én nem írom oda hogy "MI HONNAN TUDJUK EZT????"


Érted a gyakori kérdések hogyan működik?

2022. okt. 25. 13:25
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Ő érti, inkább te nem.
2022. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A robogokhoz ertenek mas emberek. Azt honnan mondja meg neked barki itt, hogy hogy ert valamit egy ismeretlen ember, aki neked mondott valamit?
2022. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

# 8


nagyon egyszerű. Sem ő, sem te nem vagy a kérdés célcsoportja.


Nem nektek szólt.


A lényeg hogy ez itt úgy működik gyakorin, hogy amihez nem tudsz érdemleges választ adni, ahhoz inkább ne szólj hozzá.


De amúgy a kérdés nem az amit leírtál hanem továbbra is ez:


"Futár munkában azt a nagy "SZABADSÁG" dolgot hogy értitek?"


FONTOS!


De mondom nagyon egyszerű, azt felesleges ide beírnod hogy HÁTEZTHONNANTUGGYUKMI???,


A gyakorin ezt ugy csináljuk hogy nem szólunk hozzá.

2022. okt. 25. 13:38
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeret egész nap egy helyben ülni egy irodában. Én is irdoában dolgozok és nagyon szeretem az irodai munkát, de azért az étel futárkodást, vagy egyéb bicajos/robogós futárkodást biztos nem csinálnám. Nekem az lenne a tökéletes munka ahol kéne utazni, majd a helyszínen dolgozni majd utána menni tovább, vagy haza. Rajtam már az is sokat segítene, ha néha ki kéne menni az ügyfélhez felméréseket végezni, de sajna ilyen nincs. És, hogy mi ebben a szabadság? Az, hogy valamennyire a saját tempómban a főnök figyelő szeme és jelenléte nélkül végzem a munkámat, és nem csak az iroda 4 falát bámulom egész nap, hanem jövök megyek dolgozok. Változatosabb az egész. Ilyen munka pl a kijáró szervizes.
2022. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!