Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi nélkül is eltudnék...

Érettségi nélkül is eltudnék helyezkedni olyan helyen ahova kell az is?

Figyelt kérdés

Persze kitartás az kellene hozzá, mert nem fognak egyből felvenni, de szerintetek?


Normális válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. okt. 31. 08:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Háát necces, hacsak nincs releváns tapasztalatod akkor lehet egyből megy az önéletrajzod a kukába.
2022. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmesnek találnak, akkor fel fognak venni. De persze azon ne csodálkozzál, ha jóval kevesebbet fognak adni, mintha lenne érettségid. Raktárosoknak régen pl kellett, de olyan bitang rossz fizukat adnak, hogy a legtöbb helyen eltekintenek a végzettségtől.
2022. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért is kérdeztem, mert tegnap voltam a Westendi Nike boltban, és tökre megtetszett a hely is.
2022. okt. 31. 09:59
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Érettségihez annyira minimális erőfeszítés szükséges, hogyha valaki nem képes elvégezni valószínűleg hiányzik belőle az akarat, kitartás, általános ismeretek. Amelyik munkahelyen elvárás az érettségi, valószínűleg eldobják az önéletrajzod és nem hívnak vissza.
2022. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Az érettségi manapság olyan, mint 30 éve a 8 általános volt. Akinek nincs, azt kb sehova nem veszik fel. Annyira alap dolog, hogy nem is értem, miért van még olyan, aki nem érettségizik le...
2022. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Hozzánk jelentkeznek betanított irodai munkára 8 általánossal is. Semmi különbség nincs egy iskolából kieső érettségizett, meg egy 8 általánossal rendelkező ember között. 50ből kb 1 az akire komolyabb ügyfeleket is rá lehet bízni.
2022. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%

Bocsánat kérdező, de én nem vennélek fel. Felvennék egy olyan embert, aki 30 éve nem érettségizett, de olyat, akinek most nem sikerült, olyat nem.

Matekból, ha képes vagy két számot összeadni, akkor már kettesre le tudsz vizsgázni...

2022. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nekem nem nem sikerült, egyszerűen nem akarok/akartam érettségizni...tehát hogy értse mindenki, aki esetleg direkt félre is értelmezi, meg sem próbáltam érettségizni!
2022. nov. 1. 09:48
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
8: Miért nem?
2022. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés, nincs kedvem tanulni..
2022. nov. 1. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!