Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha én itthon bírtam a keményeb...

Ha én itthon bírtam a keményebb gyári munkát, akkor külföldön bírnám a vendéglátást pl szobalány,mosogató?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt nekem kell eldönteni hogy mit bírok, viszont hallottam hogy nagyon kemény fizikai munka. És nem szeretnék két hét után haza csúfoskodni. Szóval aki dolgozott kint gyárban,vagy vendéglátásban leírhatná a tapasztalatait.

2022. nov. 2. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más jellegü terhelést jelent a gyári munka meg a vendéglátás.
2022. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze,csak elfelejtettem írni, hogy dolgoztam vendéglátásban is reggeliztetőként,meg szobalányként. Meg voltam takarító nő is, itthon bírtam amúgy,csak nem tudom hogy kint bírnám e,mert hiába fiatal vagyok,de úgy vettem észre hogy némelyik idősebb 10-szer kidolgoz egy fiatalt.
2022. nov. 2. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hee??? Külföldön miben más mosogatni?.
2022. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na hát ez az miben más,de sokan azt mondják hogy jól gondoljam meg,mert lehet nem fogom bírni. Viszont szerintem meg bírnám,csak tényleg nem akarom, hogy az legyen hogy nem bírom és haza kell jönni,most azért az milyen nagy kudarc lenne már.
2022. nov. 2. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kudarcnak éled meg, akkor az lesz.


Én ki akartam próbálni, hogy milyen nyelv nélkül ausztriába dolgozni. Legalja szar helyre tudtam csak menni, bár nem a munkával volt baj, de 6 órát voltam kint éppen elég volt.


Ez tökéletes volt arra, hogy tudjam, hogy igen szeretnék kint dolgozni, de kell nyelvtudás ahhoz, hogy értelmes helyre tudjak kerülni.

2022. nov. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez munkahely függő is.

Egy ismerősöm pincér most váltott másik helyre. Londonban több asztala volt mint most Hollandiában ahány asztala ennek az étterem összesen van és erre vannak hárman. És a forgalom sincs akkora.

2022. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!