Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor fognak visszajelezni?

Mikor fognak visszajelezni?

Figyelt kérdés
Leadtam az önéletrajzomat egy álláshirdetésre még vasárnap. Ha érdeklem őket valószínűleg mikor fognak visszajelezni? Nem kell ehhez a munkakörhöz semmilyen végzettség, így nagyobb esély van arra, hogy hamar értesítenek?

2022. nov. 2. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 nap, 1 hét, 1 hónap, de lehet, hogy vissza se szólnak
2022. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon keresnek és szimpatikus vagy akkor már ma hívtak volna. Még pár nap, max 1 hét és szólnak, de ne várj csodát. Nem szoktak semmit reagálni ha nem téged választanak. Add be több helyre, az a biztos.
2022. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Húgomnak egyszer 1,5 évvel az interjú után jött egy ”gratulálok, felvettünk” telefon…. Azt se tudta hirtelen, melyik cég keresi, aztán megsértődtek, amikor kiröhögte a telefonálót
2022. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor eladónak jelentkeztem egy bevásárlóközpontba, 3 üzletbe is elküldtem egy vasárnap este az önéletrajzomat. Másnap hívtak is az egyikből és az azutáni nap már mentem interjúra, majd még1 nap múlva a második fordulóra és utána alkalmasságira is és már dolgoztam is. Hétfőn hívtak, pénteken már dolgoztam mindent elintézve. Közbe kb csütörtökön is hívtak egy másik üzletből, majd rá egy hétre hívtak a 3.-ból és. Pár nap múlva megint felhívtak ugyanonnan, hogy nem-e gondoltam meg magam...

Pedig semmi eladói végzettségem nem volt.

Ha emberhiányos helyre jelentkezel, akkor pár nap és hívnak.

2022. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mar hivtak volna reg ha megfelelo lennel
2022. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! Most jutott eszembe, hogy hétfő hajnalban küldtem el, nem vasárnap. És ugye az 31-e volt, ami munkaszüneti nap, aztán elseje meg mindenszentek. Ez így adhat nekem még reményt vagy felejtős?
2022. nov. 2. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell ehhez a munkakörhöz semmilyen végzettség, így nagyobb esély van arra, hogy hamar értesítenek?"


Nem, ha nem kell hozzá semmi, akkor van rajtad kívül 100 másik droid jelentkező valószínűleg, nyilván nem fognak értesítgetni mindenkit.

2022. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-el értek egyet. Ha végzettséget nem igénylő droidmunka, akkor akár több százan is jelentkeznek rá. Az önéletrajzok egy részét már az elején kikukázzák, a jelentkezők nagy része soha nem kap semmilyen visszajelzést.
2022. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg soha.:(
2022. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!