Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthoni munka van ami...

Milyen otthoni munka van ami fizet?

Figyelt kérdés

Tudom kb semmilyen ne éljek álomvilágba stb.

Sajnos nincs különleges képességem amit tudnék kamatoztatni, nem vagyok programozó, nyelvész, kreatív se semmi.


Érdekelne replika cuccos értékesítés talán ezt tartok valósabbnak.

Betterware,avon, farmosi stb nem érdekel valaki csinál olyat otthon ami fizet?


Van rendes munkám de jó lenne mellékes.



#munka #pluszbevétel #Valósjövedelem
2022. nov. 3. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

"Sajnos nincs különleges képességem amit tudnék kamatoztatni, nem vagyok programozó, nyelvész, kreatív se semmi."


Most nem azért de ezek után mit vársz? Konkrétan a sült galambot várod a szádba repülni.

2022. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem mondtam h sugar daddyt keresek aki pénzeljen szerintem. Mellékállást keresek sajnos ilyen vagyok ez van.


Akkor végülis felvágom az ereimet dögöljek meg mert nekem ez jutott... Azt kellene

2022. nov. 3. 21:18
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

"sajnos ilyen vagyok ez van"


Mi sem úgy pottyantuk erre a világra, hogy ezek valamelyikéhez is akár értünk.

Odaraktuk magunkat és keményen tanultunk, dolgoztunk érte.


Amit a kérdésben felsoroltál képzetlenként kb ennyi lehetőség van.

Minden máshoz kell valami spéci képesség.


Itt most vagy az van, hogy kitalálod mi érdekel és mit csinálnál aztán nekiállsz tenni az ügy érdekében és leülsz tanulni vagy add lejjebb az igényeid és érd be nem otthon ülős munkával.


Az utolsó sorhoz hozzászolva: Nem ez jutott, te adod fel már a rajtvonalnál.

2022. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi a szakmád? Mit dolgozol?

Túlórával ott nem tudsz pluszpenzt keresni?

2022. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ahhoz hogy tovább képezzem magam ahhoz pénz kell hogy beiratkozzak valahova ami per pillanat nincs... érettségi mellé van 3 szakmám képzettlennek azért nem mondanám magam, de az emberek nem masszázsra fognak járni mikor 200%-os infláció van... aki meg megtehetné az nem kisemberhez megy masszázsra hanem már van neki bejáratott helye.


Nem tudok túlórázni, mert 7-20-ig dolgozom, alapból 8-16-ig lennék, nem 24 órás a központ így napi szinten ezt kimaxolom.


voltam munkanélüli sok az elmaradás és az emelkedő árak sem segítenek ez ügyben... nem adom fel a startnál, de felesleges erőlködni mivel egy képzettlen szar vagyok ezek szerint úgyse lesz jobb. de hagyjuk ezt a témát lezártam, ez van.


bezzeg van aki tiktok kunyerálásból is megél úgy h képzettsége sincs, akarata sincs nem még egy főállásra sem nem h kettőre de hát kinek milyen szerencséje van ennyi

2022. nov. 4. 08:58
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Na jó, ez így komolytalan, ne is haragudj...

Szerinted az egy üzleti modell, hogy tik-tok kunyerálás? Szerinted ez bárkinek beválik... Azért mert valaki ezzel hájpol a neten, még egyáltalán nem biztos, hogy igaz az egész....

2022. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

üzleti model... hát mégis napi szinten ha 6 fiókot nem tiltok akkor ne mtudom mi... igen számold ki ha 50 ember ad 500 ft ot akkor már egy számla vagy kettő, de mivel olvastam h van aki utal is 5 ezreket meg ilyenek akkor gondolom azért egy minimábérnek megfelelő összeget is össze koldul...


én meg itt próbálkozok már minden szarral de semmi, aki rendes munkát akar az le van fikázni aki meg sajnáltatja magát kunyerál az jó és meg is él belőle ez az ami bosszantó.

de hát ugye h nem tetszik el lehet menni vélhetően az lesz.


,mindegy én itt befejeztem

2022. nov. 4. 09:05
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

Ki fikázott????


az nem leszólás, ha megpróbáljuk "kinyitni a szemed", és felhívni a figyelmedet a realitásokra.


Nem értem, hogy mi ez a napi 6 fiókot tiltasz, de igazából nem is érdekel.

Nem kell elhinni mindent, amit a neten "látsz".

2022. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22%

Internet világában mindenre is van ingyenes képzés.


Szóval ezt, hogy drága tanulni nem fogadom el.


Csak lekell ülni és rászánni az időt.

2022. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!