Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a miskolci...

Mi a véleményetek a miskolci Müller-ről és a Pepco-ról, mint munkahelyről?

Figyelt kérdés

Álláskeresés előtt állok, több éves eladói tapasztalattal rendelkezem. Elsősorban ruházati üzletben szeretnék dolgozni, de nyitott vagyok más üzletekben végzett eladói pozícióra is, lehetőség szerint cégen belüli előrelépési lehetőséggel.


Sok jót és rosszat olvastam az interneten a Müller-ről és a Pepco-ról is, így bizonytalan vagyok a jelentkezés kapcsán.


Tudtok esetleg személyes, vagy ismerősön keresztüli tapasztalatot, információt erről a két üzletről, milyen ott dolgozni, van-e előrelépési lehetőség egyáltalán, milyen az ottani munka hosszabb távon?


Nagyon szépen köszönöm előre is!



#Müller #Müller munka #Pepco munka #Müller munka vélemények #Pepco munka vélemények
2022. nov. 6. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A Müllerbe legalább jó vásárolni meg igényes hely.
2022. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!