Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen most a postán futárként...

Milyen most a postán futárként/csomagkézbesítőként dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy a most ott dolgozó sofőröknek milyen ott dolgozni?

Elég sok rosszat olvastam róluk, de azok igazából régebbi értékelések. Elég jó fizetést ígérnek illetve egész szimpatikusak a juttatások is.

Leginkább a győri depó érdekelne. Köszönöm!



2022. nov. 6. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Most zarja be a posta egyik hivatalat a masik utan, az egesz postai szolgaltatas egy zacsko hig istallotragyat nem er, a kozponti vizfej minden penzt elvisz es felvesz jutalomkent. Komolyan? Most akarsz postasnak menni?
2022. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
93%
Az első válaszoló személyében csak nem egy volt postást köszönthetünk a sorainkban???
2022. nov. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ugyfelet. #1 voltam.
2022. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki szeret vezetni,belvárosokban ahol nincs parkolóhely sokat "sétálni",cipekedni,8-10órát távol lenni a főnökétől,önállóan dolgozni,minimális betanítás után(4-5nap egy másik dolgozó mellett)-ezért saját "káron" megtanulni a szakmát-,saját erőforrásokat is felhasználva a munkavégzéshez(a posta csak egy furgont és egy PDA készüléket ad és oldd meg a hatékony munkavégzést-saját GPSel,váltópénzzel stb.annak jó.

Aki ilyentájtban lép be a postára azt kockáztatja hogy igazából csak idénymunkára,a karácsonyi hajtásra veszik fel(ezt elfelejtik közölni)úgyhogy 5hónap 2 hét után hirtelen nem felel meg a követelményeknek és nem véglegesítik(amikor már teljes bért,juttatásokat,munkaruhát stb.kellene adni) a próbaidőt.És még csak meg sem indokolják(próbaidő alatt törvényileg nem kell) hogy miért,tehát nem tudhatod mit rontottál el nehogy megismételd a kövi munkahelyeden...

2022. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Elég jó fizetést ígérnek "

Ezt hol láttad..??

2022. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A posta karrier oldalán láttam. 380 bruttó az ajánlat és én 25 év alatti vagyok szóval a nettó is jó lenne.
2022. nov. 7. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Bringás kézbesítő: "bruttó 300"...


[link]

2022. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!