Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez a pénz kevés...

Szerintetek ez a pénz kevés lenne?

Figyelt kérdés
Jövő januárban kezdek dolgozni egy munkahelyen Belgiumban,mint Gépbeállító. 2000-2300€/hó amiben megállapodtunk+plusz ingyenes szállás. Jó pár ismerős mondogatja,hogy ez nagyon kevés pénz meg hogy ennyit nagyjából itthon is meglehetne keresni meg ilyenek. Szerintetek ez valóban kevés pénz így?

2022. nov. 12. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9 egy mérnök igen. de egy mezei gépbeállító amin = az operátorral és 8 általánossal is felvesznek oda nem fog ennyit keresni!
2022. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nálunk 380-400k a fizu,mint CNC Gépbeállító
2022. nov. 12. 23:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Akik mondogatják, hogy ez kevés, azok tudnak felmutatni ezzel versenyképes ajánlatot? Te nézelődtél a piacon, találtál jobb ajánlatot?


Mondani mindent lehet és akár még igaz is lehet. Attól, hogy én esetleg találtam egy ennél jobban fizető állást Magyarországon (csak példa, én tök más területen dolgozom), akkor is legfeljebb reményt keltő kivétel lehetek, ha te képtelen vagy még egy másikat találni. Mindegy, hogy nekem megy jobban az állás keresés, vagy neked rosszabbul, ha te nem találsz olyan jól fizető állást, akkor mindegy, hogy ki mit mond. Érdemes persze változtatnod a keresési módszereiden finomítani. Fogadd meg mindenki tanácsát, aki mást mond, nézz körül, hol és hogyan lehetne találni jobban fizető állást itthon. Ha kapsz jobb ajánlatot, akkor ne menj ki, ha nem akarsz. Ha már kimentél és közben kapsz jobb ajánlatot, akár vissza is jöhetsz. De ha nem találsz jobban fizető munkahelyet, akkor mindegy, hogy kinek mi a véleménye...


Az ingyen szállás értékét azért nagyban képesek lehetnek árnyalni a körülmények. Nagyon nem mindegy, hogy milyen helyen, milyen állapotú, mennyire kényelmes, elviselhető, stb. Ez pedig nagyon függ a te igényszintedtől is, meg a cég igényességétől, korrektségétől és kizsákmányolási hajlamától.

Nyugat-Európában sok a korrekt cég. De ott is vannak lehúzó, kizsákmányoló cégek. Érdemes mindig nyitott szemmel járni.

2022. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!