Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok pénz keresni...

Hogyan tudok pénz keresni abból, hogy verseket és érzelmes szövegeket írok?

Figyelt kérdés
Nagyon szertem kiírni magamból azt amit érzek. És eddig akinek mutattam az írásaim annak nagyon tetszettek. Persze nem valami nyelv tanárnak mutattam azt amit írtam, hanem átlagos embereknek így nem biztos, hogy megállja a helyét a munkám. De így is meg szeretném próbálni.

2022. nov. 12. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Üzleti érzék kell hozzá azon túl, hogy meg kell találnod a keresletet.

Facebook-on van egy oldal, amin rendelni lehet verseket, tele van név nélküli anonim önfényezéssel, hogy milyen jók, amiket csinál, de maguk a művek nem láthatók, mert hogy személyesek. Néztem az árait, csak úgy röpködnek az ezresek, annak függvényében, hogy milyen alkalom, milyen hosszú, nyomtatva keretezve kérik-e stb...

Átlag ember csak ebből nem fog pénzt keresni.

2022. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ezen a színvonalon sehogy. Nulladik lépesed az legyen, hogy megtanulsz helyesen írni.
2022. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Az x-faktor előválogatón is mennyien vannak, akiknek azt mondják a barátaik, hogy jól énekelnek...

Fogadd meg #2 tanácsát

2022. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulsz programozni és a checkin kommentekben fejted ki a költői tehetséged.
2022. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy verset küldj nekem légyszíves.
2022. nov. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szépirodalmi könyvkiadóknak küldhetsz szöveget, verseket, vagy irodalmi magazinok szerkesztőségeinek.
2022. nov. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
87%
Sehogy,pusztán költészettel a 19.században sem lehetett megélni.
2022. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy kedves ismerosod, csaladtagod nagyon szeret egy hobbit, de azt nem jol csinalja, te mit mondanal neki mikor megmutatja?
2022. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
#8 De nem csak ez,az x faktoros példa azért nem jó mert éneklésből, ha baromi tehetséges vagy milliókat összeszedhetsz, költészetből nem
2022. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 Sajnos egyik példa sem a tehetségre fektette a hangsúlyt.

A barátok tényleg elég elfogódottak, túlságosan jóindulatúak tudnak lenni.

Esetleg próbálkozz pályázatokon, nem mindenhonnan kapsz visszajelzést, de a többi művet olvasva lesz összehasonlítási alapod :)

2022. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!