Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát végeztek távmunk...

Milyen munkát végeztek távmunkában, home officban baba ill., kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés

Hány órát vesz igénybe?

Hogy találtatok az állást,

Mennyit lehet vele keresni?



2022. nov. 7. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem lehet nirmálisan dolgozni míg otthon a gyerek... szóval ő bölcsiben van.


Az otthonról végezhető munka is ugyanúgy munka, szóval nem szabad arra számítani, hogy mellette a gyerekre is tudsz figyelni.


Egyébként 18 órás szerződésem van, a cég saját honlapján néztem a karrier fület, és jelentkeztem amire csak tudtam, a fizum meg nem rossz.

2022. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Felesegem full stack fejleszto, en cisco network architect vagyok, full remote job. Napi 2-2,5 ora a tenyleges munkavegzes, amugy csak be kell jelentkezni, hogy ugy tunjon mintha dolgoznank. A munkat nem mi talaltuk, hanem a munka talal meg minket, pontosabban a recruiterek ugrabugralnak korulottunk. Kereset egyelore nem nevezheto kiemelkedonek, mivel a felesegem meg csak medior poziban van, en pedig hazai cegnek dolgozom, kettonknek kb havi netto 2,7-3 M Ft csaladi adokedvezmennyel.
2022. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Újságíróként, de csak pár cikket adok le havonta. Dolgoztam ilyen területen, így találtak meg, alvásidőben írok.


Amúgy nem tudnék más dolgozni, mikor ébren van, esélytelen, este meg teljesen hulla vagyok már.

2022. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Távmunkában, home officben gyermek mellett vállalkozói konstrukcióban tudsz dolgozni otthonról, leginkább termékértékesítési munkák vannak az interneten. Tehát az idődet, mint egy vállalkozó, saját magad osztod be, hiszen gyerek mellett otthon van időd rengeteg. Nem állást, hanem munkát találsz az interneten, hiszen interneten fogsz dolgozni, ott van rengeteg ilyen lehetőség. Állást nem fogsz találni, mert ahhoz munkaszerződést kellene kötnöd egy céggel előbb akik majd megengedik, hogy hazavidd a munkát. Ilyet nem nagyon fogsz találni. Mivel vállalkozói személetmód szükséges ehhez a konstrukcióhoz, ezért az, hogy mennyit keresel előre nem lehet tudni. Minden a befektetett idődtől és az ügyfélkörödtől fog függeni. Munkaszerződéses, bedolgozói állást senki se fog adni, csak akkor ha a képességeid rendkívüli módon erősek. Pl. 3 nyelven beszélsz folyékonyan, akkor lehet, hogy felvesz egy nemzetközi cég online ügyfélszolgálatosnak. Tehát ha tudod azt, hogy milyen képességeid vannak amelyek rendkívüli módon erősek, akkor tudni fogod azt is, milyen állásokat pályázzál meg. Munkaszerződéses állásokra az igény távmunkában rettenetesen nagy, viszont a kínálat rettenetesen kicsi. A vállalkozói szemléletű online munkákra viszont az igény kicsi, a munka kínálat rendkívül nagy. Rajtad múlik minden.
2022. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!