Karrier vagy pénz?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok.


A mostani cégem imádom, nehéz bekerülni, presztízs cég, szerencsés vagyok, hogy ott dolgozhatok.

Nem akarnak viszont előléptetni, és az bérem is egy kalap trágya, szégyellem magam miatta.


Ajánlatot kaptam egy random ssc-től majdnem 50%-al többért.


Menjek?

A munkám nem tenne boldoggá, nem lennék büszke arra, hogy ott dolgozok, de a fizetés sokkal jobb lenne.



2022. nov. 16. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én 1.5-2 év után váltanék. Konkrétan én így tettem. Jó volt hogy ott kezdtem, jó volt hogy váltottam, bár nem SSC húsdarálóba, hanem élvezetes helyre.
2022. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1)

Mármint honnan váltanál?


A mostani helyemen 1.5 éve vagyok pont.

2022. nov. 16. 13:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát onnan ahonnan most vagy, ertelemszeruen. Honnan mashonnan tudnal? :D
2022. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Palyakezdo vagy masfel eve?
2022. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

#4


Ja amúgy ez tényleg érdekes. Én másfél év után már majdnem a senior feladatokat láttam el.

2022. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez üzlet. A cég preztizsére nem adnak neked kenyeret a boltban. Előléptetés nincs, vacak fizu, bolond lennél maradni!
2022. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnézném azért azt is mennyire összetett munkakörben lehettetek szeniorok 1.5 év tapasztalattal :D :D :D
2022. nov. 16. 14:29
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

#7


EU projekt workpackage leader voltam, illetve több fontos szakpolitikai anyagot raktam össze a munkához fenntartható városfejlesztési stratégiák alappilléreként, teljesen senior feladatkörben (legalábbis a projekt kontextusában). Utána ebből írtam a doktorim, és már saját cégnél csinálom gyakorlatilag ugyanezt, nagyon hangyafasznyit magasabb színvonalon, tízszer annyi pénzért, mint akkor pörgős kis friss húsként. Én pont ezért nem nézem le a fiatal kollégákat akiket felveszegetek munkákra, mert a lelkesedés és tanulásra való képesség többet ér mint X év tapasztalat. De aki végigtol velem egy millió eurós bevételű projektet, azt tuti nem nevezném pályakezdőnek másfél év után.

2022. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
50% több fizu esetén nincs miről beszélni. Legrosszabb esetben ha nem tetszik az új munkahely, keresel mellette mást, de addig is jó a fizu.
2022. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
Pénz. Amúgy milyen karrier, ha nincs előrelépés.
2022. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!