Karrier vagy pénz?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok.


A mostani cégem imádom, nehéz bekerülni, presztízs cég, szerencsés vagyok, hogy ott dolgozhatok.

Nem akarnak viszont előléptetni, és az bérem is egy kalap trágya, szégyellem magam miatta.


Ajánlatot kaptam egy random ssc-től majdnem 50%-al többért.


Menjek?

A munkám nem tenne boldoggá, nem lennék büszke arra, hogy ott dolgozok, de a fizetés sokkal jobb lenne.



2022. nov. 16. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Penz. Egyertelmu. Ha mindig a penz miatt fogsz valtani tobbet fogsz keresni keves tudassal is mint az aki egy helyben toporog de azt hiszi magarol hogy o "karriert" epit
2022. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év alatt ha valaki senior az nagyon ritka egyébként. Az azt jelenti, hogy mindenki más hülye volt körülötte.

Egyébként 3 évente váltani kell, mert különben nem lesz versenyképes a tudásod. Ha egy bizonyos cégnél egy bizonyos munkát csinálsz, hiába értesz hozzá nagyon, általában elég speciális ez a tudás. Én 8 éve vagyok egy helyen, és tényleg nagyon-nagyon expert is vagyok benne. Senior vagyok, már mindent rám bíznak, fizuemelés persze nuku. Most ott tartok, hogy munkahelyet keresek, és valahogy egyik álláshirdetés sem illik rám. Már bánom, hogy legalább cégen belül nem jöttem-mentem másik pozikba.

2022. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Pályakezdőként még nem a pénz a legfontosabb, hanem hogy sokat tanulj olyan cégeknél, amik jól mutatnak az önéletrajzban.


Nekem itt az sántít, hogy máshol 50%-al többet adnának. Ha egy igazán menő cégnél vagy, ahova nehéz be kerülni, ott meg is fizetnek. Ettől függetlenül mindig lesz más cég, ami jobban fizet, de nem 50%-al.


Tehát feltételezem még sem olyan jó az a cég.

2022. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!