Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 12 órai kezdés munkahelyen....

12 órai kezdés munkahelyen. Aki hasonlóan dolgozik, milyennek találja?

Figyelt kérdés

Eddig 7-8-ra kellett bejárnom, az új helyen 12-től lenne kezdés, mert amerikai a cég.

Meg lehet szokni a kései kezdést? Akinek van már tapasztalata erről, hogy látja?


2016. okt. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
és? délutános műszak, én 14:00 kor kezdek
2016. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én imádnám. Ha mindig akkorra kell járni, akkor hamar megszokod.

Kb. 2 hónapig jártam du. kettőre. Sokkal jobban tetszett, mint hajnali 6-ra.

2016. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Amerikai cégnél dolgozom, nem kötelező, de javasolt kicsit később kezdeni a magyar normálnál, hogy nagy legyen az átfedés az amerikai munkaidővel.


Eleinte azt hittem jó buli, de mostmár inkább szívásnak érzem. Ha 11-re, 12-re jövök be, este 8-ig, 9-ig kell maradnom, vagyis szinte minden ügyintézés, vásárlás kilőve aznapra, csak úgy, mint bármilyen hétköznapi társasági élet. Ha azt akarom, hogy egy minimális szabadidőm legyen, akkor este későn fekszem le, és sokáig alszom, de akkor reggel sem lesz időm semmi ügyet elintézni.


Szóval nem egy nagy meglepetés, de ettől nem lesz több óra a napban, csak kevésbé leszel szinkronban a társadalom ritmusával, ami több szívás, mint pozitívum. Max annyi, hogy nem lesz dugó, amikor utazol.

2016. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
évek óta ezt csinálom. én 1re járok. legalább nem karikásak a szemeim mert sosem kell korán kelnem
2016. okt. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!