Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan adjam mega fizetési...

Hogyan adjam mega fizetési igényemet ezek mellet az infók mellett? Többi lent

Figyelt kérdés

Vannak olyan állásajánlatok ahol a fizetési igényt kell megadni.

Nem nagyon értem a garantált bérminimuk fogalmát.

Ha valaki vágja a témát.

Gondolom a munkavállalónak nettóban kell megadni ami ha jól láttam érettségizet személynek 172.900Ft jár mibt garantált bérminimum?

Ami azt jelenti ha 160.000ért akarnának fogalkoztatni az törvénytelennek számít, vagy hogy van ez?

Csak középfokú végzetségnél egy csomagoló munkakörnél.



2022. nov. 22. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Bruttó bért kell megadni

Érettségizett személynek akkor jár a bérminimum, ha kell az érettségi a munkához

2022. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bruttóban kell megadni, a nettó az eltérő lehet ugyanannyi bruttónál is attól függően hogy például igénybe veszel-e vmilyen adókedvezményt.

Az, hogy mennyit kötelesek fizetni minimum (minimálbért vagy garantált bérminimumot) az a munkakörtől függ nem attól hogy neked milyen végzettséged van.

2022. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mit javasolnátok egy csomagoló munkakörnél ha 8órás es kiszámoltam,hogy minimum 180.ezer kell a megélhetéshez akkor , mennyi lehet a reális bérigény, figyelmbe véve a garantált bérminimumot??

2022. nov. 23. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek figyelembe venni a garantált bérminimumot??? A csomagolás betanított munka, nem kell végzettség hozzá


Minimumbér +br20

Vagyis br220k

2022. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!