Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek után ha nem akarok ott...

Ezek után ha nem akarok ott dolgozni érthető? (LIDL)

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozom a Lidl-nél. Tudni kell hogy sosem dolgoztam még előtte élelmiszer boltban, kasszázni sem kasszáztam. Kb 1 hónapja kasszázok, előtte csak árut pakoltam. Tisztában vagyok vele hogy nem vagyok gyors, a többiekkel a tempót sem tudom felvenni jelenleg, mert odafigyeléssel próbálom csinálni a feladatokat. Kasszában vagyok, ahol elvárják a gyorsaságot, és mivel sosem kasszáztam, igyekszem odafigyeléssel kasszázni, ami miatt kicsit lassabban kasszázok mint mások. Ma a műszakvezető azt mondta hogy ha ilyen lassú vagy, és nem tudom felvenni a fonalat a többiekkel, inkább menjek haza, nem hátrálltassak másokat.

Ledolgoztam a műszakomat, jelenleg úgy érzem hogy nem mennék be többet dolgozni. lehet én reagálom túl, de olyan hangnembe mondta, hogy kb 1 percig senki meg sem szólalt a mikrofonba. Elment a kedvem az egésztől :( Ja azt is mondta hogy azóta van nagy sor mióta ott vagyok, de mikor ma végeztem és nálam sokkal profibbak kasszáztak ugyan úgy nagy volt a sor. Egész nap engem hesszelt, célozgatott rám, hogy lassú vagyok, szünetre is alig akart elengedni :( Most nagyon ott tartok hogy többet be se megyek, csak nem vagyok akkora gerinctelen hogy ilyet tegyek.



2022. nov. 26. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy egyszerű kérdés:


- VAN másik, jobb munkalehetőség? MONDJ FEL

- NINCS másik, jobb munkalehetőség? TŰRJ

2022. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindenkinek való a kasszázás, nekem nem, mert mindig néztem, h mit vásárolnak az emberek...

Hát ha 3 hónap probaidő alatt vagy és nem mész be, akkor valószínűleg kiraknak :)

2022. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha 3 hónap probaidő alatt vagy és nem mész be, akkor valószínűleg kiraknak :)"


Vagy, simán bemegy, közli, hogy ennyi volt, adják oda a bérét és a papírjait. Próbaidő alatt ezt bármikor, indoklás nélkül megtehetil... Lehet, kicsit okosabb választás, mint nem bemenni

2022. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Inkább bemegyek és közlöm személyesen hogy hogy döntöttem, nem érezném korrektnek azt hogy nem megyek be
2022. nov. 26. 16:45
 5/22 A kérdező kommentje:
2-es. Sok mindenre kell figyelni nagyon, és mivel tapasztalatlan vagyok, nagyon odafigyelek mi hogy a, mi miatt lassabban haladok, na meg a gyülölcs és péksüti kódjait sem tudom, azokat is ki kell keresnem ugye.
2022. nov. 26. 16:47
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Ne vedd magadra azt a rabszolgatartó üzemet. Még vásárolni is horror a lidlben (heti 2x szoktam), mindig csodálkozok, hogy hogy bírják a dolgozók. Nem is látok annyi állandó arcot.


Főleg amúgy vásárlók szempontjából halál, ahogy sok kasszás össze vissza dobálja az árut, úgyse tudod olyan tempóban bepakolni a kocsiba.

2022. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Legközelebb mond vissza a mikrofonba, hogy ne a füledbe ugasson, hanem adja írásba, vagy üljön be ő a kasszába!


Ez csak kutyaugatás, ugass vissza sose nyeld le!

Legrosszabb esetben kirúgnak próbaidő alatt, na és?


Amúgyis kellemetlen az egész számodra és legalább közölheted vele, hogy gratulálok a vezetői szemléletedhez öreg, mert két melóskézzel kevesebb az ünnepi hajtás előtt!


SOHA NE ALÁZKODJ MEG!

TORZÍTJA A SZEMÉLYISÉGET!


Itt egy példa szémodra!


[link]


Sosem volt hajlandó megalázkodni, vagy kompromisszumot kötni!


Ezért az egyik legnagyobb rendező a világon!

2022. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

"SOHA NE ALÁZKODJ MEG!


TORZÍTJA A SZEMÉLYISÉGET!"


Egyetértek!!


Viszont nem értek egyet azzal, aki szerint tűrni kell.


Azért tart itt ez az ország....


Kérdező!


Ha nem neked való a pörgés, akkor hagyd ott a fnébe!


Majd lesz más!

2022. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7-es 8-as igazatok van. és a legfurcsább hogy tök normáális volt, ma meg mintha kicserélték volna. Hétfőn szépen bem,egyek és megmondom hogy ez így nekem nem pálya.
2022. nov. 26. 22:09
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Én egy pillanatig nem tűrnék... De nekem nem kell albérletet/hitelt fizetnem, nem kell enni adnom a gyerekeimnek, és olyan karrierem van, hogy kb 2 nap alatt találok másik jól fizető melót, de ha nem, az sem gond, mert az elmúlt évek alatt annyi tartalékot halmoztam fel, hogy akár évekig kihúzom munka nélkül.



A kérdés mindösszesen annyi, hogy a kérdező is ilyen jó helyzetben van e. Mert bizony fizikai munkáknál (gyár, építkezés, raktár, bolt) nem minden esetben a walesi herceg modorában nyilvánul meg a főnök, és ha az embernek kenyér gondjai lesznek egy visszaszólás után, akkor már megfontolandó, hogy ki az erősebb.


Nos, én mindenkit arra biztatok, hogy ne tűrjön DE, nagyok embernek muszáj.

2022. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!