Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy takarító,...

Mennyit keres egy takarító, vagy portás, vagy hasonló munkakörben dolgozó?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert lenne egy munkalehetőségem, ahol diplomával, nyelvvizsgával, külföldi publikációkkal, tudományos elismerésekkel és díjakkal havi nettó 80eFt-ot fizetnének.

Nem nagyképűségből, de én ezt borzasztóan kevésnek érzem. (Félre ne értsen senki! Tudom, hogy vannak akik ennél kevesebből élnek. Nem ezzel szándékozom vitatkozni.)

Ismerőseim, volt egyetemi évfolyamtársaim saját elmondásuk alapján ugyan ilyen végzettséggel mind bruttó 250-300 körül keresnek.

Viszont én már egy ideje keresek állást, eddig nem sok sikerrel. Lehet hogy minden lehetőséget meg kéne ragadnom?

Vagy arra gondoltam, hogy elmegyek takarítani, vagy portásnak. A pénz lehet hogy nem lesz több, de sokkal kevesebb idővel és felelősséggel járna egy ilyen munkakör.


2010. szept. 30. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A portások és takarítók nagy része nincs bejelentve mert alvállalkozó foglalkoztatja takarításhoz meg gyakorlat kell egyébként a gázsi 75 és 95 ezer körüli intervallumban mozog. Tényleg nem egy kvalifikált szakma javaslom a szállodai portát oda kell a nyelvvizsga van hétvégi és éjszakai pótlék. Ott kell próbálkolzni.

Ex recis

2010. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem egy kvalifikált szakma, de a pénz nem kevesebb ezek szerint. Akkor ez azért elgondolkodtató számomra...
2010. szept. 30. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen területen van a diplomád?
2010. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vegyész
2010. okt. 2. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:

10-01 19:22 vagyok

csak azért kérdeztem, mert pénzügyben dolgozom (én is eltén végeztem) és sok fizikus, matekos, és pl. egy vegyész ismerősöm is dolgozik ezen a területen, nem tudom mennyire érdekel, de portásnál szerintem jobb állásokat lehet találni... programozni azt kellene kicsit tudni hozzá...

2010. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy a pénzügyhöz nem értek. Biztos könnyen bele tudnék tanulni, mert elég jó képességűnek mondtak mindig. Csak már az állások 90%-ánál 5 év feletti gyakorlatot kérnek. Nem tudom mennyi esélyem lenne...

Programozni csak annyit tudok, ami még az egyetemről rám ragadt. Valamennyit Turbo Pascalban, de ez minden.

2010. okt. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!