Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen elvárások vannak egy...

Milyen elvárások vannak egy külföldi munkánál úgy általában és mondjuk pl egy szobalány munkánál?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal csaj ismerősöm aki hát nem épp a munka hőse,most szállt ki egy kapcsolatból ahol 1 évig dolgozni sem engedték mert a kultúrájuk nem engedi,hogy a nők dolgozzanak a fickó meg lóvés volt tehát a csajnak mindene meg volt csak a jó kapcsolat nem igazán.Szóval a csaj hozzászokott,hogy a csávótól mindent megkap nagyon drága ruhák cipők ilyesmi akár több százezer forintost is,de a fickó meg mindig lógott a haverokkal erre arra a csaj meg otthon mert,hogy a nő csinálja csak a házimunkát meg legyen el egyedül mert az ő kultúrájukban a nő nem lóghat az ő baráti köreivel.Szóval a csávó azt csinált amit akart akár még csajozhatott is a csajszi is megér egy misét bizonyos dolgokban,de a pénzt azt nem tudja értékelni mert ha pl azt mondtam,hogy buktam 5000ft-ot ő azt mondta,hogy ugyan az nem pénz.Szóval otthon is azt szokta meg,hogy mindent megkap több százezres laptop meg csak is iphone telefon több százezerért,családi vállalkozásba is ami egy bolt bevették de többet nyomkodta a telefont mint sem dolgozott volna ha ki is pakolt vagy ki is szolgált abban se volt sok köszönet.Na most kérdés külföldi munkánál vajon egy ilyen ember,hogy fog elboldogulni meg fog e felelni a követelményeknek?Pláne,hogy azt hitte,hogy ausztria az németország,hogy ő meg y németországba dolgozni ami amúgy valójában ausztria.

2022. dec. 5. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd beleul a kenyelbese ujra vagy csinal egy onlyfanst
2022. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1/


Olyan téren nem olyan,szóval mutogatós meg elméletileg szexben is válogatós,legalábbis ahogy régen beszélgettünk a dolgokról.

2022. dec. 5. 12:33
 3/16 A kérdező kommentje:
Isten igazán ő mindenbe szarik bele mert még ugye konkrétan saját pénzből nem kellett megélnie,jó kint jó fizetések vannak biztos majd tudja venni a sok tízezres ruhákat meg telefont meg minden de most valószínű félretennie is meg kell majd tanulni.Bár állítólag szállást meg talán a kaját vagy egy részét a cég állja.Amúgy egy szintén nagy kényelmes barátnőjével megy ki akinek szint úgy lóvés csávója volt meg a családjától is mindent megkapott.
2022. dec. 5. 12:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért arra kíváncsi vagyok,hogy egy ilyen munkakörben is lehet e egész nap a facebookot meg egyék közösségi oldat nyomni?Mert ő kb egész nap munkában is azt csinálta már akkor is mikor azt is unta.
2022. dec. 5. 12:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

:D


Semmit nem tudsz a csajról az ilyenek mind hazudnak és sötét kis titkaik vannak!


Nekem volt egy "Antia" nevű ilyen ismerősöm munkahelyről, at hazudta ő a gazdasági egyetemre jár közbe passzívon volt vagy felfüggesztve már az első félév után, meló után meg házas embereket szpott a kocsijukba...

2022. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5/


Hát ez a csaj egy érettségit tett le ,angolul nem tud németre meg azt mondja kicsit megy bár én már ezt is kétlem pláne a hozzáállását nézve a dolgokhoz,hogy szarik bele.Csinált egy bolti eladó okj-t qa családi vállalkozás végett de szerintem azon is csak átment gyorsan és kész.Meg az anyukájától tudtam meg,hogy nagyon hazudós mert engem is bele kevert egy olyan dologba amihez egy deka közöm sem volt és még majdnem én kaptam ki érte,de szerinte meg a volt barátja meg az anyja hazudik nekem,hogy ráfogták,hogy ő rámfogott mindent.De olyan dolgok derültek ki róla amit nem tudtam és ledöbbentem rajta,mert hiába beszéltünk naponta valójában nem is ismerem.Mondjuk az anyukája is egy nagy szarkavaró.

Szóval vajon egy ilyen ember kint egy munkában magában milyen teljesítményt fog nyújtani kíváncsi leszek.

2022. dec. 5. 14:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csinált egy bolti eladó okj-t qa családi vállalkozás végett de szerintem azon is csak átment gyorsan és kész."


Az se igaz..


Bolti eladóhoz nem kötelez jogszabály a végzettségre.

Bárki lehet bolti eladó, még a diákmunkások is a gyorsétterembe. (az is bolt).

2022. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7/


A bolti eladó okj-t azt tényleg megcsinálta mint ahogy az anyukája is meg annak a barátja is.

2022. dec. 5. 14:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Szívás lenne...
2022. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9/


Már a munka?

2022. dec. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!