Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing szakon tanulóként hogyan tudnék ebben a szakmában munkát találni?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett beleférne, hogy részidőben munkát vállaljak, viszont nem igazán tudom hol induljak el...

Ismerőseim, akik már dolgoznak és egyetemisták (és nincs más végzettségük) mind ismerősök révén jutottak az álláshoz ahol vannak, nekem viszont nincsenek ilyen kapcsolataim. Néztem álláshírdetéseket neten, viszont mindenhol minimum elvárás a középfokú végzettség vagy 2+ éves tapasztalat. Nem tudom, hogy hol kéne elindulnom.

Idén vagyok elsőéves, felsőfokon beszélek egy nyelvet, középfokon egy másikat, az átlagosnál jobbak az általános informatikai ismereteim (programozni is tudok egy keveset), gyorsan tanulok ilyen téren, kreatív vagyok, jól fejezem ki magam írásban, megoldásorientált vagyok, folyamatosan képzem magam nemcsak szakmai, de önismereti téren is. Munkatapasztalatom abszolút 0, nem is tudom elképzelni, hogy milyen irodában dolgozni, de tanulóképes vagyok.

Első sorban a tapasztalatért kezdenék el dolgozni.



2022. dec. 5. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakornoki pozíciót keress, akár fizetés nélkül is. Úgyis kell majd nyári gyakorlatot cisnálnotok, nem? Aztán ha beválsz, akkor megtartanak.

Asszem 6 hét szokott lenni ez a gyakorlat.

2022. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tessék... Akár így diákszövetkezeten keresztül is csinálhatod.... Aztán úgyis meglátod, hogy tetszik-e, ill. ők is látni fogják, ha beválsz, és átvesznek normál munkaviszonyba.



[link]

2022. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!