Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerettek a jelenlegi munkahel...

Szerettek a jelenlegi munkahelyeteken dolgozni? Ha nem, akkor miért? Esetleg terveztek váltani?

Figyelt kérdés
Én most besokalltam a jelenlegitől egy ideje, azért jutott eszembe ez a kérdés.

2022. dec. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de tervezek váltani. Mégpedig azért, mert máshol elérhető lenne a mostani fizetésem másfélszerese is akár.
2022. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A munkám szeretem, de rossz a közeg, borzasztó. Tanulok, és vàltok ahogy tudok.
2022. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szeretek is meg nem is
2023. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeretek, mert a közösség az eddigi munkahelyeim közül itt a legjobb. Ezért sajnálni fogom, ha innen majd el "kell" mennem.


Viszont a fizetés nem a legjobb, meg ismerve magamat idővel nagyobb kihívásra fogok vágyni munka terén.


Azon gondolkozom mostanában, hogy lehet, hogy munkahelyen belül majd megpróbálok váltani olyan területre, amit jelenleg levelezőn tanulok, és ha szereztem egy kis tapasztalatot, akkor el tudok majd menni olyan munkahelyre, ahol a fizetés is jobb.

2023. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!