Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen úton kerültetek a...

Milyen úton kerültetek a jelenlegi munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy álláshirdetés útján, ismerős beajánlott, megkerestek állásajánlattal stb.
2022. szept. 30. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az előző munkahelyemre interjún kerültem be. Ott megismerkedtem a sales-essel, aki később jött oda, mint én. Majd úgy alakult, hogy saját vállalkozásba kezdtem.


Kb fél évvel rá megkeresett, hogy ő is saját céget épít és lenne-e kedvem nekik is alvállalkozni. Ebből végül az lett, hogy egy céget építünk. A vállalkozásom megszűntettem, mert a kettő kb ugyanaz volt csak én kicsiben csináltam.

2022. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Én vállalkozó vagyok, webshopom van, meg blogolok. Az első válaszoló a férjem, ő segített meg segít benne.
2022. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Profession.hu-n találta meg a cv-met a cég, úgy hívtak fel. Azt sem tudtam előtte, hogy a világon vannak. :)
2022. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Ismerős útján, de a kiválasztásnál ennek már nem volt jelentősége
2022. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Cég saját honlapján jelentkeztem álláshirdetésre.

Összes munkahelyemre így kerültem be.

2022. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hirdetés útján. (A munkaadó saját weboldalán találtam a hirdetést)
2022. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornokként kezdtem és úgy vettek át teljes állásra fél év után
2022. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Akit profession.hu-n keresnek meg olyan mint Colombo felesége? Mert onnan akkor se válaszolnak ha te küldöd be a jelentkezést.
2022. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Nem tudom milyen szakterületen dolgozol, keresel munkát, de megosztom én is ezzel kapcsolatban a tapasztalataimat.


Nekem van LinkedIn profilom is és Profession is. LinkedIn-en nem telik el úgy hét, hogy ne keresnének meg állásajánlattal. Profession ugyanez volt, amíg a profilom aktív volt.


Bár tudom, sokan unják már, de ez IT terület, amiről én beszélek.


Még pár éve mikor kerestem munkahelyet, akkor is összeraktam egy normális önéletrajzot. Pár helyre (nem többszáz) elküldtem és voltak is jó interjúim belőle. Onnan már csak mazsolázni kell, hogy hol akarsz dolgozni.


Talán annyit tennék még hozzá, hogy az önéletrajzba nem csak annyit érdemes beleírni, hogy XY Kft.-nél ettől eddig voltál, hanem pozíció illetve pár mondatban a napi munkádat, hogy lássák mit is csináltál.

2022. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg volt hírdetve a helyi újságban (illetve neten is) ennél a cégnél 2 munkakör, jelentkeztem, majd egy harmadikba felvettek.
2022. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!