Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meszk tagság, működési igazolás?

Meszk tagság, működési igazolás?

Figyelt kérdés
Egészségügyi végzettséggel rendelkező friss diplomás vagyok aki munkahelyválasztás előtt áll. Valaki aki nemrég hasonló cipőben járt vagy pontosan tudja leírná nekem mi a pontos menete annak, hogy el tudjak helyezkedni... Meszk tagságot vagy a működési igazolást kell először elindítani? Pls. valaki segítsen ki. Köszönöm!

2022. dec. 14. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A működési nyilvántartásba történő felvétel feltétele a szakmai kamarai tagság.

Először a MESZK-be kell beadnod a felvételre irányuló kérelmet, aztán indíthatod el a működési engedélyt kérelmezni az ENKK-nál.

2022. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És még az előtt meg kell várnom, hogy az Országos Kórházi Főigazgatóság nyilvántartásban benne legyen a végzettségem ugye? Elvileg azt az egyetem automatikusan intézi.
2022. dec. 14. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt kell megvárni, hogy megkapd az alapnyilvántartási számod. Ez a diplomádon lesz. De még a diplomádat sem kell megvárni, hogy kézhez kapd, a tanulmányi osztályon megmondják.
2022. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Diplomámon nincs rajta sajna.
2022. dec. 14. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!