Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma is vannak olyan jó lehetősé...

Ma is vannak olyan jó lehetőségek, mint a 90-es években, és csak buta vagyok hogy nem lássam, vagy az egy olyan aranykor volt, ami sose lesz újra?

Figyelt kérdés
Szóval tulajdonképpen az a kérdés, hogyha akkor lettem volna ennyi idős mint most, akkor sem vettem volna észre a jó lehetőségeket, tehát ezek ma is megvannak, csak vak vagyok és nem látom, vagy pedig ma már nem olyan jók a dolgok?
2022. dec. 18. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Ma sokkal jobb lehetőségek vannak.
2022. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

Figyejjé.. a 90es évek egy álom volt bizonyos köröknek és olyan embereknek akik nem riadtak vissza ezt-azt megtenni.

A kapcsolatok. Érted? Akkor is, most is a kapcsolatok a legeslegfontosabbak. Persze ha nem egy otthon ülő senki vagy, mert akkor tök mindegy mikor éltél. Ha lehet azt életnek nevezni.

Hogyan lehet kapcsolatokat építeni? Hát nem a messzendzseren meg ilyen tuktikon.

Az éjszakai életben jelen kellett lenni, sok helyre járkálni, beszélni beszélni beszélni. A kapcsolatok onnan már alakultak. De ez most is így van.

Ja és ha egy rozzant csöves vagy 2 forinttal a zsebedben akkor nem a felső 10ezer élete után vágyódni hanem melózni, mindent elvállalni de nem a pénzért... a KAPCSOLATOKÉRT cserébe.

Ha már alapból van mit megforgatnod, akkor is ugyanez az út csak olyan vállalkozásba társulni amiben van pénz.. nem horgolótűboltba kell részesedni.

2022. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért ma nincsenek kárpótlási jegyek. Nincsenek nyerőgépek. Lehetne sorolni.
2022. dec. 18. 13:15
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

A 90-es években ez az alvilág volt, most NER néven fut, ha kellően szociopata az ember és nem bánja, ha rendszeresen barna a nózija, akkor ez egy lehetséges irány.


Más szempontból viszont tisztességes és legális módon való meggazdagodásra is jobb lehetőségek vannak manapság, csak érteni kell valami olyanhoz, aminek magas hozzáadott értéke van, jellemzően bármilyen informatikai termékkel elég jókat lehet futni.

2022. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
2: szöveg van látom, süketelés ezerrel
2022. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

#3 Cserébe van internet. Ha beszélsz nyelvet és tudod kezelni a szgépet, akkor dolgozhatsz a világ bármely pontjára egy laptopról, csak internet kell hozzá.


Az elmúlt 5 évben több dollármilliárdos lett a világon, mint az azt megelőző 1000 évben.

2022. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Mi a gondod 5-ös? Hogy egy élettelen gyerek vagy?

Öreg én a 80-as években voltam gyerek, lehet még apád se született meg. Mit gondolsz te hogy így beszélsz?

2022. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Jobb és tisztességesebb lehetőségek vannak. És ahogy fentebb említették, a NERben végtelen mennyiségű pénz van, csak legyen hozzá gyomor.
2022. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Bitcoin
2022. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ha már alapból van mit megforgatnod, akkor is ugyanez az út csak olyan vállalkozásba társulni amiben van pénz.. nem horgolótűboltba kell részesedni."


Normális üzleti tervre a bankok is adnak hitelt, olcsóbban, mint az állampapír kamata.

Miért fizetne valaki a csendestársnak magasabb hozamot, mint a banki kamat?

2022. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!