Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma is vannak olyan jó lehetősé...

Ma is vannak olyan jó lehetőségek, mint a 90-es években, és csak buta vagyok hogy nem lássam, vagy az egy olyan aranykor volt, ami sose lesz újra?

Figyelt kérdés
Szóval tulajdonképpen az a kérdés, hogyha akkor lettem volna ennyi idős mint most, akkor sem vettem volna észre a jó lehetőségeket, tehát ezek ma is megvannak, csak vak vagyok és nem látom, vagy pedig ma már nem olyan jók a dolgok?
2022. dec. 18. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta államosították a szervezett bűnözést azóta kevesebb lehetőség van.
2022. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelenteném ki azt, hogy kevesebb a lehetőség, inkább csak megváltozott a környezet, másban van a biznisz. Mondok egy példát, autó alkatrész mutyi. Vagy az EU-s pályázat mutyi.

Ami régen ment, a kábítószer, olaj, stb. mára nem fenntartható. A kábítószer biznisz átalakult, az illegális doppingszer piac is más. A kereskedelem átcsoportosul az internetes nemzetkozi vásárlási lehetőség és online kapcsolattartás okán a végfelhasználó és a gyártó közé, kiiktatva ezzel az eladókat. Egyre kisebb a létjogosultsága a kereskedéseknek. Ami nagyot megy, az a szállítmányozás, logisztika. Az online tartalmak gyártása és "gyártása". Ha megtalálod a célközönséged és az elegendően nagy számú, több pénzt van lehetőséged videómegosztással keresni, mint a 90-es években kábítószer kereskedéssel.

Ma hiába mész ki a budapesti éjszakába kapcsolatot építeni, nem akkor nyílik lehetőséged valóban nagy pénzekre szert tenni ha megismersz pár, a szűk környezetében magát királynak képzelő, 8 éves 2-ből összerakott X6-al mászkáló, a növitől állkapcsot növesztett patkányt, az ilyennek több az adóssága mint a vagyona. Ha megnyitod a böngésződ ablakát a laptopon, több lehetőséged van, mint az éjszakában. Pont erről van szó, hogy már nem 1990-et írunk, hanem lassan 2023-mat.

2022. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az autó alkatrész mutyiról mit tudsz 12-es?
2022. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Autóalkatrész értékesítés beszereléssel, 4-600% haszonkulccsal. Bontott alkatrész beszerelése 5000-1000%-os haszonkulccsal. Mindkettő magas szinten megy.
2022. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az elmúlt 5 évben több dollármilliárdos lett a világon, mint az azt megelőző 1000 évben."



:D Mivelhogy a Dollár kb kétszáz éve létezik?!

2022. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Szegedi buszpályaudvar (Mars tér) mosdóhasználati díját nemrégiben emelték fel 200 forintról 250 forintra. Ez már túlságosan drága nekem, olcsóbb alternatíva kellene! Szerintem másnak is lenne erre igénye. Még az is előfordulhat, hogy több helyen is jelen van ez a probléma az országban. Ennek megéri utánajárni. XD
2022. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!