Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy céghez behívtak állásin...

Ha egy céghez behívtak állásinterjúra és nem sikerült, akkor utána már hiába jelentkezek ehhez a céghez másik pozícióra, nem hívnak be?

Figyelt kérdés

Még nyáron, augusztus körül voltam náluk állásinterjún. Két körös interjú volt, a második körig eljutottam, de másnap írtak e-mailt, hogy nem engem választottak.

De azóta is folyamatosan keresnek embert, folyamatosan raknak fel álláshirdetést több pozícióra is. Augusztus óta többször is jelentkeztem, több meghirdetett pozíciójukra, de egyszer sem hívtak.



2022. dec. 18. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2022. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Miért ne lenne?

Én vettem fel olyat akit az előzőcégnél én rúgattam ki

2022. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Cége válogatja. Tudok olyan cégről, ahol az a szabály, hogy ha egy pozira nem feleltél meg, akkor fél évig semmire nem hívnak be. De olyat is tudok, ahol két hónap alatt két interjúm is volt, két különböző pozira, a másodikra vettek fel.
2022. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Cége válogatja mi a policy. Nálam ez a módszer bevált hiszen több pozira is jelentkeztem egy adott cégen belül. (Végül a legjobb és legtöbbet fizető jött be.)
2022. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Függ a cégtől is. Egy kkv nál lehet hogy nem vesznek fel, de egy multinál nincs ezzel gond igazából szerintem. De még kkv nál is lehet hogy egy év múlva teljesen elflejtenek és újra bepróbálkozhatsz
2022. dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam olyan helyen, ahol már előtte két interjún is voltam, az egyik nem sikerült, a másik igen, csak végül én visszaléptem.
2022. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán felvehetnek.


Most pont egy közepesen nagy magyar cégnél interjúzom és ott az elején elmondták, hogy "Nem baj, ha nem sikerül. 3 hónap mulva újra próbálhatod."


Meg volt egy cég, akinek az ajánlatát 10 hónapja visszautasítottam és most megint interjúzok náluk.


Úgy tudom, hogy csak akkor kerülsz black listre, ha valami rossz dolgot követsz el.


Pl.: Elfogadsz egy ajánlatot, mert utolsó pillanatban elutasítod. Vagy bunkó vagy az interjúztatókkal. stb...

2022. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!