Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy illik megmondani, hogy...

Hogy illik megmondani, hogy mar elvallaltam egy masik allast?

Figyelt kérdés
Szoval egy napon 2 allasinterjum volt, egyikre mar helyben felvettek, ezt el is fogadtam, a masik helyen csak ezutan derult ki h tovabbjutottam a 2. korbe.

2017. júl. 12. 10:51
 1/7 Herbal321 válasza:
akkor artiryelt küldél
2017. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Crisopher ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy már nem aktuális a dolog.
2017. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most hivtak a 2. korrel kapcsolatban. Nem tudtam felvenni. Hivjam oket vagy inkabb emailben irjam meg? Es mondjam, hogy szeptembertol viszont meg mindig tudnek jonni csak nyaron nem vagy ez mar senkit sem erdekel?
2017. júl. 12. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"mar elvallaltam egy masik allast"


Így.

2017. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"már nem aktuális, köszönöm a lehetőséget"

Durva amúgy, milyen életképtelenek az emebrek, ezen egyedül mi nem megy? :D

2017. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieknek! Többiek szerint?

Azért nem megy egyébként, mert most keresek életemben először állást és senkit sem tudtam erről megkérdezni.

2017. júl. 12. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb telefonon lenne, de emailben is megírhatod nekik:

'Köszönöm a lehetőséget a továbbjutásra a következő fordulóba, de mivel időközben elfogadtam egy másik állást a nyárra, ezért ezen álláspályázatom jelenleg nem, csak szeptembertől lenne aktuális, amennyiben a pozíció még nyitott lesz akkor.'

Valami ilyesmi teljesen korrekt.

2017. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!