Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyíregyházán milyen munkák...

Vietnámi Veterán kérdése:

Nyíregyházán milyen munkák vannak jogászok számára? Hol lehet elhelyezkedni diploma és szakvizsga után.

Figyelt kérdés
Komolyan!

2022. dec. 20. 22:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*beszélhet
2022. dec. 21. 14:58
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Vidéki városok: hivatalok (nav, önkormányzat, kormányhivatal), bíróság-ügyészség fogalmazóként, ügyvédnél jelöltként, esetleg cégnél, pl banknál vagy egy nagyobb helyi gyártónál, kereskedőnél jogi előadóként. Vagy lehet jegyzőnek jelentkezni a környéken (azért nem mondok Nyíregyházát, mert egy több mint százezres városban biztos vannak annyira lezsírozottak a pozíciók, hogy jegyző csak úgy bárki nem lehet). Előfordulnak jogászok rendőrségen, kórházban és még sok egyéb helyen, de én ilyen helyekre rendesen meghirdetett jogász pozíciót a saját hasonló méretű városomban (Fehérvár) még nem láttam.
2022. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmikre gondoltam, de örülök, hogy megerősítetted, hogy van ilyen. Bár remélem, nem ennyire kihalásos módok működik.
2022. dec. 25. 11:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnos pedig kihalásos alapon megy. :( Én nyiregyi vagyok, míg állást kerestem itt, 1 alkalommal láttam hogy jogászt keresnek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelőhöz meghirdetetten.
2022. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as voltam: ha van kurázsid, akkor érdemes lehet olyanoknál bepróbálkozni, akik nem is hirdettek. Vannak, akik nem szoktak, őket más módon nagyon el se érheted. Most hallottam olyan történetet, hogy nálunk Fehérváron egy jogász jelentkezett öt céghez, és mindegyik fel akarta venni. Az most mellékes hogy miért, nyilván sok tapasztalata volt stb., a lényeg, hogy eleve válaszoltak neki. Én meg csak pislogtam ennek hallatán, hisz magáncéget eleve alig láttam jogász állást hirdetni Fehérváron, nemhogy mindjárt ötöt. Szóval feltételezem, egyszerűen elkezdett írogatni nagyobb cégeknek.
2022. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%
jogászok borzalmasan rosszul keresnek. Konkrétan egy villanyszerelő röhögve zsebre rak egy szakvizsgázott ügyvédet
2022. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!