Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Globál Work Hungary céggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom Győri székhelyűek és Ausztriába visznek munkásokat, segédmunkásokat.
2010. okt. 1. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ennek már a neve is veszélyes, főként így leírva!
2010. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pedig ilyen név alatt hirdetik magukat.
2010. okt. 3. 10:53
 3/20 anonim válasza:
Szerintem semmi buktatója hiszen nem kell pénzt beleinvesztálni,csak ha nem ingyenes hírdetésekben teszed!Ha nem tetszik bármikor egy email üziben lemondod és kész!Veszteni való nincs szerény véleményem alapján de ha valaki tud konkrét infót szivesen veszem!
2010. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetted. Ez nem ilyen hírleveles hülyeség. Ausztriába közvetítenek kőműveseket, festőket és egyéb szakmunkásokat. Csak mostanában elég sok ilyen kamu cég van akik elfelejtenek fizetni.
2010. okt. 13. 19:14
 5/20 anonim válasza:
Engem meg a barátnőmet kijuttattak , 2 hete vagyunk kint mosogatni egy hotelben, semmi gondunk nem volt velük.
2010. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Fizetni kellett a 18 ezer forintos "csomagot"?
2010. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi is felhívtuk őket, és mivel mondta a nő, hogy előre fizetni kell a kitöltendő papírokért, nagyon kételkedünk. Nincs kidobandó pénzünk még egy ezres sem, nemhogy 18 ezer. :( Kérdező, ha sikerül, menjünk együtt! :D
2010. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Igen, fizetni kellett, de nem a csomag kerül annyiba, hanem az ügyintézés, csak a csomag átvételekor kellett kifizetni, mert azokkal a papírokkal lehetett jelentkezni. Mindenki maga tudja, nekem megérte.
2010. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet megpróbálkozok vele.
2010. okt. 17. 16:04
 10/20 anonim ***** válasza:

10-14 01:27 !


Hivatalos a munka?

Mennyiért dolgoztok?

Milyen mesze a határtól?

Köszi!

2010. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!