Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztria és Németország átvétel?

Ausztria és Németország átvétel?

Figyelt kérdés
Ha osztrák vagy német munkákat keresek akkor minden esetben munkaközvetítőt dob ki. Olvastam, hogy kint így foglalkoztatnak legtöbbször embert. Mekkora eséllyel vesz át a cég ha jól bedolgozom magam? Nyitottak erre általában? Félek, hogy egy adott helyen tetszik a munkahely, a város de egyszer csak elfogy a munka a cégnél és elkezdik elküldeni a dolgozókat és akkor a külsősökkel kezdenék. Nem igazán akarnék akkor elköltözni egy másik helyre, magammal cipelni a családot. Gyereknek új iskola stb. Közvetítőkkel jobban lehet keresni, de inkább dolgoznek direktbe egy cégnek. Mennyire nyitottak az ilyen alkalmazásra? Ha nem is egyből akkor akár 1 év után miután bizonyítottam?

2022. dec. 22. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélsz németül?

MI a szakmád?

2022. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Érettségiztem,most frissítem fel a tudásom.

Cnc marós 5 év tapasztalat egyediben jelenleg is,heidenhain vezérlés kézből programozva 3 tengelyes dmg-n.

2022. dec. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!